Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Čuně v pražském metru: 3 hodiny se ukájel, nádobíčkem mával na cestující!

Zdroj: Policie ČR
Úchyl na trase A
Pražští policisté jsou na stopě úchylovi, který se obnažoval v pražském metru. Na "áčku" se pohyboval tři hodiny a v různých stanicích mával penisem a napodoboval kopulační pohyby. Za to může skončit až na 2 roky za mřížemi.

V pražském metru řádilo další čuně. Muž ve středním věku strávil na lince A dlouhé tři hodiny. Během nich se stihl několikrát obnažit. Podle kamerových záznamů nejenom masturboval, ale penisem i mával na cestující. Počínal si tak 2. ledna, začít měl přibližně ve tři čtvrtě na deset ve stanici Muzeum

"Exhibicionisty si všiml náhodný svědek ve chvíli, kdy tento nestyda stál za zády mladé dívky. V tu chvíli nemrava obnažil své mužství a začal s ním pohybovat směrem k dívce, kdy se zřejmě snažil imitovat kopulační pohyby, což prý ale vypadalo víc směšně než jakkoli eroticky," uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Ve chvíli, kdy si svědek začal úchyla fotit, se muž vyděsil a odjel soupravou ve směru k Dejvické "Vystupoval v různých stanicích, kterými vždy několik minut bezcílně bloumal a pak přejel o kus dál," dodal Hulan.

Podle policie se muž mohl podobného jednání dopustit vícekrát. Žádá každého, kdo dotyčného pozná, anebo ho při odhalování přímo spatřil, o předání informací na tísňovou linku 158.

Související články

Další články