Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Čuně útočí: Podle tohohle vepře má modelka zadeček k nakousnutí! VIDEO

Zdroj: YouTube
+ Dalších 35 fotografií
VIDEO
Že je práce modelky lehká? Ale kdepak! Své by o tom mohla povědět Michelle Lewin (32), která má za sebou velmi nepříjemný zážitek. Během focení plavek na Bahamách se její vypracovaný zadeček stal terčem útoku prasete. Vtipným videem se modelka sama pochlubila na svém Instagramu, soudě podle její reakce kousnutí opravdu bolelo.

Michelle Lewin má podle mnohých krásný život. Vypracovala se daleko, z obyčejné holky, která jednu dobu dokonce trpěla anorexií, se stala bikiny modelkou a každou chvíli fotí plavky u moře. Focení není ale vždy taková zábava, jak se může neznalým lidem zdát. Modelka se pochlubila videem, kde ji prase kouše přímo do zadku. Jeho zuby po sobě zanechaly bolestivou a viditelnou stopu!

Modelka na sobě tvrdě pracovala, aby se dostala tam, kde momentálně je. Ještě před deseti lety vypadala úplně jinak, její postava byla sice štíhlá, ale žádná extra třída k obdivu. Dnes má Michelle miliony fanoušků a u každé fotky sbírá komplimenty od žen i mužů, kteří její cestu obdivují. Někteří ale tvrdí, že například k většímu a pevnějšímu poprsí si dopomohla plastikou, což ona sama popírá.

Osvalená modelka si zřejmě focení plavek na Bahamách nepředstavovala tak, jak nakonec dopadlo. Když se řekne slovo Bahamy, člověk si vybaví prosluněné pláže, palmy, teplo a nádherné moře. Michelle Lewin se už ale nevybaví nic jiného než vepřík, který se snažil ochutnat kus jejího pevného pozadí.

Naštěstí kousnutí modelce zanechalo jen šrám, který se brzy zahojí. Větší poškození jejího zadečku, kterým se můžete pokochat v galerii, by totiž byla opravdu velká škoda!

Související články

Další články