Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Čunče Lucie: Není divu, že ti zdrhl chlap z takového hnoje, vzkazují jí lidé!

+ Dalších 29 fotografií
výměna manželek
Středeční Výměna manželek byla velmi ostrá. Hlavním tématem v tomto díle byla hygiena. Maminka Lucie nehorázným způsobem zanedbávala hygienu svých dětí a diváci se vlastně vůbec nediví, že ji opustil partner. Žít v takovém hnoji není pro chlapa nic jednoduchého.

Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek jsme se seznámili s rodinou z Ratenice, kterou tvoří Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně jsme viděli rodinu z Liberce, jejíž součástí je Lucka (24), Radek (28), Laura (1) a Vanesa (2).

V tomto díle se klasicky všechno točilo kolem hygieny. Náhradní maminka Štěpánka zůstala doslova jako opařená, když zjistila, v jakém nepořádku musí deset dní žít. Nehorázný chaos a špína v bytě byly jen začátek.

Štěpánka si zanedlouho po příjezdu všimla, že má malá Vaneska dokonce úplně černé zuby. Maminka Lucie na tom s hygienou byla podobně jako její děti. Po Výměně manželek se špindíra Lucie svěřila, že ji opustil partner Radek.

„S přítelem jsme se rozešli, už jsme nemohli k sobě najít cestu. On chtěl jít za něčím lepším, našel si partnerku,“ přiznala Lucie. „Já jsem zůstala sama, vztah nevyhledávám. Nejdřív potřebuji dát do kupy holky, časem sebe a pak, až to přijde, tak třeba navázat nějaký nový vztah,“ dodala.

Lidé začali na sociálních sítích okamžitě horlivě diskutovat na téma rozchodu Lucky a Radka. Většina z nich se shoduje na tom, že se vůbec nediví, že Radek Lucii opustil. Podle nich s takovou špindírou žít je dost o hubu. Co si o tom myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články