Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Čumí jako Neymar: 5 důvodů, proč fanoušci brazilskou hvězdičku moc nemusí

Čumí jako Neymar: 5 důvodů, proč fanoušci brazilskou hvězdičku moc nemusí
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 19 fotografií
Fotbal
Neymar da Silva Santos Júnior (27) patří mezi nejbohatší fotbalisty světa. Doma v Brazílii ho uznávají a je pro fanoušky modlou. Mimo domovinu už to tak slavné ale není. A tak když PSG prohrálo doma v Lize mistrů s Manchesterem United 1:3, celý svět se bavil na Neymarův účet. Brazilec na konci zápasu vůbec nechápal, co se děje. Proč mnoho fanoušků brazilskou hvězdičku nemusí?

Brazilský fotbalista Neymar, jak je všem dobře známo, je světová megastar. Polovina světa ho miluje a druhá polovina nenávidí. My vám zde přinášíme 5 věcí, kterými Neymar štve celý fotbalový svět.

První věcí bude jistě jeho plat v pařížském klubu PSG, kam přestoupil v létě roku 2017. Podle novinářů z média SkySports si Neymar týdně vydělá v přepočtu 573 tisíc eur, což znamená, že za hodinu si vykope až 3413 eur, což je více než 85 tisíc korun. Průměrný Čech takové peníze nevidí ani za měsíc. Nesmyslné, že?

Druhou věcí bude určitě jeho projev na hřišti. Neymar je výborným fotbalistou, což dokazuje v každém zápase, ale celý svět ho nenávidí, protože neustále simuluje. Často se stává terčem různých vtípků. Pamatujete si na loňské mistrovství světa v Rusku? Neymar se spíše věnoval hereckým výkonům než těm na hřišti. Když o něj někdo zavadil kopačkou, tak se Neymar válel, jako by mu pod nohou explodoval granát.

Další věcí v pořadí je letní přestup z roku 2017 do PSG. Ohledně tohoto přestupu v médiích padlo mnoho slov. V Barceloně mu dodnes nemohou odpustit změnu dresu a rozhodně není v Katalánsku vítán. Samotný prezident klubu FC Barcelona v rozhovoru, který přinesl server BBC prohlásil: "To, co v minulých dnech předváděl, nebylo úplně to nejlepší. Nechoval se tak, jak bychom od hráče FC Barcelona očekávali."

Předposlední věc, která fotbalovým fanouškům vadí, je jeho životospráva. V současné době se Neymar zotavuje ze zranění, ale podle sociálních sítí to nevypadá úplně, jako že by byl zraněný. Minulý víkend se zúčastnil slavného karnevalu v Rio de Janeiru a fanoušci zuří. Naštěstí se stihl vrátit včas na úterní zápas svého klubu, ale z hlediště musel pozorovat vyřazení svého klubu z Ligy mistrů. Šťastně, jako na fotkách z karnevalu, rozhodně nevypadal. Nutno dodat, že PSG prohospodařilo náskok z Manchesteru trestuhodně.

Třešničkou na dortu pak jsou jeho módní výstřelky a láska k videohrám. Na svém instagramovém profilu se neustále chlubí novými outfity, účesy a časem, který tráví za počítačem. Lidé mu to mají často za zlé, jelikož se podle nich nevěnuje pořádně svým fotbalovým povinnostem. A jaký názor na Neymara máte vy?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy