Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Cukrář Jenda z Peče celá země o lásce k příteli a plánech na děti: Půjdu na mateřskou dovolenou

+ Další 2 fotografie
Díky svému chování v soutěži Peče celá země si Jan Jirka (27), všemi přezdívaný Jenda, vysloužil od některých diváků titul Miss Sympatie. Tenhle povoláním kadeřník v rozhovoru pro pořad Extra Host prozradil, že se těší na miminko, o které se chce na „mateřské“ dovolené starat. Jaký je jeho partner a jak mu soutěž změnila život? Více v rozhovoru ve videu.

Potomstvo

„Doufám, že za pět let budu na mateřské. S přítelem se o tom nebavíme denně, ale uvažujeme o tom. U nás to taky není tak jednoduché, nejde to mávnutím proutku. Sám chci miminko celý život a přítel to má stejně. Když ho vidím, jak si hraje s dětmi ostatních, je to strašně hezké,“ prozradil nám Jan Jirka s tím, že na prvním rande, které proběhlo před půl rokem, děti samozřejmě ještě neřešili.

Čtěte také: Smutný Jenda skončil v Peče celá země

Výčitky

Přiznal i to, že i když rád vaří a peče, doma to příliš dobrou odezvu nemá. Spíš naopak, někdy přijdou i výčitky.

Můj partner hodně cvičí, takže co vařím, to nejí. Večer upeču, ale on maximálně tak jen ochutná, a to ještě ráno. Nebo jsme byli v obchodě, chtěl jsem koupit hovězí, protože jsem měl doma hodně mrkve, tak jsem plánoval udělat svíčkovou. To mi vyčítal, že vím, že to nejí. Neocení to. Miluje to, ale snaží se to nejíst. Spíš ho svádím k hříchům,“ říká čtvrtý nejúspěšnější účastník soutěže Peče celá země.

Krize

Jak se zamiloval do sladkého pečení? V čem byla soutěž pro Jendu nesmírně náročná a až krizová? Jaký měl z natáčení problém s vlasy? Jak spolupracoval na The Voice a jak to skloubil s náročným natáčením Peče celá země

Jak coby kadeřník vzpomíná na vulgární Květu Fialovou Kdo ze slavných na sebe nenechal sáhnout? Jak mu změnila život popularita? Jak chce účast v soutěži zúročit? Jak jde vyhrát v kadeřnické soutěži, i když jste obsadili třetí místo, a jaké to je být šovinista, i když je ve skutečnosti exhibicionistou? A co za recept přinesl čtenářům eXtra.cz?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Jan Jirka otevřeně odpovídá moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 19. dubna 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy