Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Cudnost stranou: Útlá Patricie Pagáčová je v rozkošné zástěře k nakousnutí

Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
sexy kuchařka
Patricie Pagáčová (31) je známá hlavně díky seriál Ulice, ve kterém hrála od jeho začátku v roce 2005. V současné době se sice v seriálu neobjevuje, ale nevyloučila, že by se do něj mohla někdy vrátit. Na sociálních sítích má herečka početnou fanouškovskou základnu. Nyní se podělila o snímek, na kterém má puntíkovanou zástěru a vypadá v ní zatraceně dobře.

„Děkuju Ježíšku za novou zástěru,“ napsala Patricie Pagáčová k fotce, na které má krátkou puntíkovanou zástěru. Herečka je v poslední době ve výtečné kondici a je to na ní znát. Ještě v roce 2014 bylo vidět hlavně v seriálu Ulice, že má Patricie pár kilo navíc.

Poté šla ale herečka do sebe a pořádně zhubla. V současné době si dává od seriálu pauzu. Zatím netuší, zda se do seriálu někdy vrátí, ale nevylučuje to.

Patricii v nejbližší době diváci uvidí na televizních obrazovkách, kde se bude pravidelně objevovat v roli porotce pěvecké soutěže SuperStar. Patricie neustále čelí otázkám, jak se jí podařilo zhubnout. „Je to hlavně v hlavě. Musíte začít u sebe,“ svěřila se již několikrát na sociálních sítích.

Na fotce v zástěře vypadá skutečně moc dobře a nejde si nevšimnout jejích hubených nohou. Herečka zkrátka ví, jak na své fanoušky zapůsobit.

Související články

Další články