Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Cudná Bagárová ukázala, co SCHOVÁVÁ VE VÝSTŘIHU! Fanoušci Moniky se budou rochnit blahem

Jan Bendig a Monika Bagárová
+ Další 3 fotografie
Nepatří k těm, které by se na potkání svlékaly. Kvůli kamarádovi to ale Monika Bagárová (23) udělala. Povedlo se?

Honzou Bendigem se Monika Bagárová poznala před lety v SuperStar, od té doby jsou kámoši. A to tak velcí, že když ji poprosil, aby mu zahrála v klipu lásku, se kterou se peleší, neváhala ani vteřinu, přestože je dodnes studem rudá až za ušima!

„Jsem zvědavá, co naši fanoušci na postelovou scénu řeknou. Je to jedna ze zatím nejodvážnějších věcí, kterou jsem kdy natočila. A ještě teď se červenám. Ale výsledek stojí za to,“ myslí si Monča.

To Honzík, který už postelovou scénu před sedmi lety absolvoval ve filmu Školní výlet, kde Sandru Novákovou líbal s odporem asi jako vlastní babičku, přiznal, že moc vášně při natáčení ani tentokrát nezažil.

„Moniku beru jako ségru, proto bylo fakt divný se s ní před kamerama mazlit, líbat ji. Pokaždé to končilo velkým výbuchem smíchu,“ přiznal nám Bendig.

Příběh klipu k songu Amen se točí kolem starých romských tradic. Rodiče vždy potomkům vybrali partnera a nejel přes to vlak. Takže i Jan s Monikou tvoří zamilovaný pár, který se schází přes nesouhlas rodin, jež jim už vybraly někoho jiného.

Mohlo by vás zajímat

Další články