Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šokující zpráva z valdické věznice: Nejbrutálnější masový vrah Česka si za podivných okolností sáhl na život

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kevin Dahlgren, který si odpykával trest za čtyřnásobnou vraždu svých příbuzných z Brna-Ivanovic, kteří mu nabídli pomocnou ruku, spáchal sebevraždu.

Dnes v podvečer spáchal Kevin Dahlgren ve věznici Valdice na Jičínsku sebevraždu, zjistila ČTK z důvěryhodných zdrojů. Američan Kevin Dahlgren zavraždil v květnu 2013 svoje čtyři příbuzné z Brna-Ivanovic, a to velmi brutálním způsobem.

Rodiče ho do Česka poslali proto, aby mu jeho sestřenice pomohla se zařadit, najít si práci a žít normálně. Starali se o něj a pečovali, vytvořili mu k tomu ty nejlepší podmínky. On si jejich pomoci ale nevážil a místo toho je připravil o život.

Mluvčí hradecké policie Alena Kacálková ČTK řekla, že ve věznici Valdice v podvečer zemřel vězeň a policii byla událost nahlášena na linku 158. „K totožnosti mrtvého se nebudeme vyjadřovat. Na místě je výjezd kriminalistů a vše vyšetřujeme,“ uvedla. Dodala, že bude provedena pitva. Mluvčí Vězeňské služby Petra Kučerová věc nechtěla komentovat.

Související články

Další články