Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Čtyřnásobná máma Alena Antalová o dětech i manželství: Rodina je můj největší úspěch

+ Další 4 fotografie

Rodačka ze Slovenska Alena Antalová (50) se do povědomí lidí dostala seriálem Četnické humoresky. Šarmantní herečka a čtyřnásobná maminka nedávno oslavila své 50. narozeniny a při této příležitosti dostala vskutku krásný dárek. Poprvé se se svým manželem vydali pouze ve dvou na dovolenou. Alena redakci eXtra.cz prozradila, jak si dovolenou užili, a také se svěřila o výchově svých dětí, které mají talentů na rozdávání. Nejmladší Maruška (9) dokonce získala hlavní roli ve světovém muzikálu Matilda.

Alena Antalová oslavila své životní jubileum doslova s plnou parádou. S manželem Josefem totiž poprvé vyrazili pouze ve dvou na dovolenou.

"K narozeninám jsem dostala cestu na Mauricius. Bylo to poprvé v životě, co jsem byla s manželem na dovolené. Neměli jsme ani svatební cestu, protože jsem dva týdny po svatbě rodila.

A bylo to bezva, je pravda, že tam bylo trošku chladněji, tak jsme absolvovali procházky z baru do baru a z restaurace do restaurace," svěřila se Alena pro eXtra.cz se slovy, že k dovoleným pouze ve dvou příliš ani jeden netíhne. "My jsme rádi, když můžeme trávit čas se svými dětmi."

Děti v sobě umělecký talent nezapřou

Alena Antalová přivedla na svět čtyři děti, tři dcery a jednoho syna. Je tak maminkou na plný úvazek, ale zároveň si dokázala vybudovat kariéru. Jak se jí daří skloubit rodičovství a pracovní povinnosti?

"Je to šílené, někdy se to nedá vydržet (smích), ale stejně bych neměnila. To, že mám takovou rodinu, beru jako svůj největší úspěch," prozradila se slovy, že děti v sobě umělecké geny nezapřou.

"Všechny děti jsou nadané i do mého směru a účinkují v divadle, ale kdyby se rozhodly tento obor nedělat, tak mohou. Já jsem studovala konzervatoř, takže jsem v některých předmětech analfabet. Tomu jsem se chtěla u svých dětí vyhnout, aby měly ty možnosti co nejširší," svěřila se herečka na představení panenek Osmanyho Laffity se slovy, že nejmladší dcera Maruška, která akci navštívila s maminkou, dokonce získala hlavní roli ve světovém muzikálu Matilda.

Nový muzikál Devět křížů

Jak uvedla pro web Lifee.cz, v září ji čeká v Městkém divadle Brno premiéra muzikálu Devět křížů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy