Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Čtyřletý chlapec vážil osm kilo, rodiče zajímal jen sex a Facebook! Podívejte se, v čem dítě žilo

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

V neuvěřitelné špíně a odpadcích muselo žít čtyři roky malé dítě, které policisté zachránili za pět minut dvanáct. Chlapec vážil jen 8,3 kg a od smrti ho prý podle lékařů dělily jen dva dny.

Australský pár přitom na sebe zavolal policii sám. 24letá matka zavolala ochránce pořádku na svého 28letého přítele, který ji měl napadnout. Když policie přijela, musela se brodit odpadky, výkaly a špínou. A mezi touhle hrůzou našli vyhladovělého chlapce.

Dítě bylo extrémně zanedbané Chlapec neuměl ve čtyřech letech mluvit, používal plínky a vážil jen osm kilo. Byl dehydratovaný, neuvěřitelně podvyživený, měl zkažené zuby a od smrti ho podle lékařů dělily pouhé dva dny.

Výmluva rodičů byla, že byli moc zaneprázdněni sexem a Facebookem. Matka přímo řekla policii, že dala přednost svému partnerovi. "Nechtěla jsem se stýkat se svým dítětem, byla jsem přímo zaneprázdněna sexem," řekla žena pro Channel 9.

Předškolák už je v péči náhradní rodiny, ale následky si ponese zřejmě celý život Má problémy s chováním, trpí silnými návaly vzteku, při nichž bije hlavou o zeď, a teprve se učí mluvit.

Zubožený chlapec se pořád bojí, že bude hladovět a schovává si jídlo do kapes.

Nad krkavčími rodiči by měl být vynesen rozsudek v prosinci.

Související články

Další články