Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Čtyřicítka Regina z VyVolených předvedla tělo v plavkách: Postavu má jako lusk

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Účastnice reality show VyVolení Regina Holásková (41) se neodmyslitelně lidem do paměti zapsala jako kontroverzní osoba. Ale také jako žena, která má famózní postavu, když se ve vile hříchů několikrát odhalila... A jak to vypadá, fantastické křivky si udržuje i poté, co překročila práh čtyřicítky. Hravě by strčila mladší ženy do kapsy, což je patrné ze snímku z Brněnské přehrady, kde si užívá prázdniny.

Regina, která se před časem přejmenovala na Reginu Agia, se mimo jiné proslavila i svojí nestydatostí. V minulosti se totiž živila jako striptérka. V současnosti bydlí v zahradním domku nedaleko Brněnské přehrady, kde si užívá života se svou dcerou a svými psy.

Redakce eXtra.cz získala její aktuální snímky, z nichž je patrné, že Regina je ve svém životě maximálně spokojená. Dnes možná ze svých požadavků, které v minulosti očekávala, mírně ustoupila. Rozhodně pořád jde o jednu z nejhezčích finalistek reality show VyVolení, na kterou se dá s chutí koukat. Je jasné, že když se říká, že věk je jenom číslo, při pohledu na figuru Reginy to v tomto případě platí dvojnásobně…

Po soutěži VyVolení, díky které televize Prima před lety zažila obrovský úspěch, se Regina snažila chvíli prorazit v showbyznysu, ale moc nepochodila. Nakonec se stáhla z médií a začala si žít nenápadně na okraji Brna. Regině se daří. Dala se totiž na malování obrazů a svou tvorbu ukázala světu. „Obrazy jsou na prodej. Přátelům za přátelské ceny,“ okomentovala Regina díla, na nichž je zachycena souhra a milovanost lidské a zvířecí duše.

Na kombinaci krásy účastnice reality show a její talent se podívejte do galerie. Sami jistě uznáte, že když se snoubí krása s uměním, člověku to udělá velkou radost.

Související články

Další články