Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Čtyřicetiletý muž byl ubodán ve svém autě. Svědkem incidentu byl jeho čtyřletý syn

Čtyřicetiletý muž byl ubodán ve svém autě. Svědkem incidentu byl jeho čtyřletý syn
Zdroj: Archiv James Stokeo
brutální čin
Příšerná tragédie se odehrála v pátek 15. května v malém městě Thornaby v Anglii. Po druhé hodině odpoledne byl ve svém vlastním osobním autě pobodán 40letý muž přímo před očima jeho teprve čtyřletého syna. Podezřelý byl už zatčen policií a pravděpodobně šlo o dalšího účastníka silničního provozu.

James Stokoe přišel o život při brutálním útoku nožem, bylo mu pouhých 40 let. Pachatel měl údajně nůž v nákupní tašce a po otevření dveří stříbrného BMW do oběti začal surově bodat. I přes pomoc svědků události a brzký příjezd záchranné služby čtyřicetiletý James zraněním podlehl. Informoval o tom britský web The Sun. Třiatřicetiletý muž byl později vystopován a obklíčen v jednom domě ve Stockton-on-Tees a byl zatčen.

Svědkem incidentu byl čtyřletý syn

Někteří z těch, co u incidentu zasahovali, pomáhali při záchraně pobodaného muže a další se snažili zakrýt zrak teprve čtyřletému chlapci, který celou situaci musel sledovat. Jeden ze svědků pro britský web uvedl, že lidé kolem stoprocentně nezapomenou na příšernou scénu, která se na místě odehrála. "Jedna žena bojovala o život toho muže až do příjezdu záchranky. Ze všech sil," dodal svědek.

Zdrcená rodina ve svém prohlášení uvedla, že James byl milovaným manželem, otcem, synem i zetěm. "Pro mnoho lidí to byl i vážený přítel. Byl to laskavý a milý člověk, neexistuje nic, co by vyjádřilo náš smutek," dodala rodina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy