Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Čtyřiačtyřicetiletá žena si myslela, že je těhotná. Skutečnost ale byla mnohem, mnohem děsivější!

Tohle nebylo miminko…
Zdroj: Pressteam

Lorna Fulton (44) chtěla hrozně moc rodinu, ale byla na pokraji zhroucení, když jí a jejímu manželovi Stewartovi doktoři řekli, že nebudou moct počít. Lorna se s tím ale nehodlala smířit, začala žít zdravě a hubnout, doufajíc, že by to k početí mohlo pomoci.

Po několika měsících ale zjistila, že hubnutí nepřichází. Naopak, nevejde se do oblečení, do kterého se dříve velmi snadno vešla.

Zjistila, že jí roste břicho, a to docela rychle. A vnitřně se začala radovat, že se to opravdu podařilo. Vysněné otěhotnění!

Když ovšem odcházela od doktora s negativním těhotenským testem, přešla ke specialistům. A co ti zjistili? Že v tom břiše vůbec není miminko, ale naopak něco mnohem děsivějšího – obrovský rakovinový nádor!

Řekli jí, že když si ho nenechá odstranit, velmi pravděpodobně brzy zemře. Když jí cystu naplněnou vodou odstranili, rázem shodila přes 30 kilogramů, ale byla to definitivní tečka za možností mít někdy dítě.

„Smířila jsem se s tím, že nikdy nebudu moct mít děti, ale mohlo to být ještě mnohem horší,“ říká.

Takže pokud vám roste břicho, buď pijete hodně piva (pokud jste chlap), nebo to vůbec nemusí být těhotenství (pokud jste žena).

Související články

Další články