Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Čtyři zmizelé dětí špindíry Lucie: Co je s Péťou (16), Natálou (15), Vanesou (14) a Markem (13)

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
výměna manželek
Ještě před odvysíláním premiérového dílu pořadu Výměna manželek 2021 lidé z okolí špindíry Lucie na sociálních sítích propálili její tajemství. Prozradili, že na svět nepřivedla jen 4 děti, se kterými byla v pořadu, ale i další 4, které jí byly odebrány. Lucie o těchto dětech nyní promluvila pro televizi Nova a horlivě se bránila nařčení, které se objevilo na internetu, že jedno ze svých dětí zabila.

Že špindíra Lucie z pořadu Výměna manželek 2021 nebyla minimálně před natáčením vzornou matkou, není pochyb. Děti, které má s bývalým manželem Standou, mají ještě 4 další sourozence z matčina předchozího vztahu. Ty jí byly odebrány a žijí v jiných rodinách.

Výměna manželek byla vypjatá a Lucie na sebe strhla pozornost i komentováním na sociálních sítích, kde odpovídala divákům, kteří ji kritizovali. Objevilo se i nařčení, kterému se nyní brání. „Co se týká toho, že jsem zabila svoje vlastní dítě. To vám řeknu na rovinu. Já mám 4 děti, který jsou z předchozího vztahu. Péťovi je 16, Natále 15, Vanese 14 a Markovi 13,“ vysvětlovala.

„Kdybych tu holku zabila, tak už tady nejsem a neplatím na ni alimenty. To vám řeknu na rovinu,“ dodala. Lidé z jejího okolí na sociální sítě psali informaci, že děti Lucii a jejímu předchozímu partnerovi úřady odebraly kvůli týrání jednoho z nich, konkrétně dívky.

Snaha o miminko

Lucii čeká v únoru svatba s jejím aktuálním partnerem, usvědčeným vrahem Michalem Navrátilem. S ním se zároveň pokouší počít, pokud se podaří, bude špindíra z Výměny manželek matkou už celkem 9 dětí.

Související články

Další články