Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Čtyři vteřiny Kryštofa z Love Islandu: Jeho heroický postelový výkon láme rekordy

Kryštof a Denisa mají za sebou velice příjemný zážitek.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Výsměch

Potom, co v Love Islandu vyšlo najevo, že soutěžící pár Kryštof s Denisou měli čtyřsekundový pohlavní styk, se strhla lavina komentářů od fanoušků, kteří si z páru jen utahují. Pod příspěvkem na Facebooku diváci nechali upustit uzdu svým emocím a sami se nad informací náramně baví. 

Nejoblíbenější pár Love Islandu, Kryštof s Denisou, v show ukázal víc, než možná chtěl, i když mu tedy přítomnost kamer vůbec nevadila. Přes stresující okamžiky, které musela dvojice v soutěži zažít, se v posledním díle dostali do Hideaway, kde si spolu zařádili v posteli. Ostatně na to po tom všem čekali a diváci jim to svým hlasováním umožnili.

Kamery jim nevadily

I když si fanoušci myslí, že v Hideaway zažili své poprvé, tak se mýlí. Kryštof s Denisou si to předtím rozdali přímo uprostřed koupelny, kam se ale oko kamery skvěle dostalo. Dokonce si zašpásovali potřetí, a to přímo ve společné ložnici vedle dalších spících párů. Videozáznam zveřejnila platforma Voyo.

"Tady můžeme porovnat, jak dlouho muž vydrží mít sex třeba po dvou týdnech, když ho neměl. Jeden, dva, tři, čtyři...," okomentoval situaci loňský soutěžící Pítr, který show provází se svou partnerkou Gabrielou, o čemž informovali i na svých Instagramech.

Reakce od fanoušků

Nyní se ale objevila vlna kritických a posměšných komentářů od sledujících, kteří se jejich časově kratším hrátkám smějí. "Můj syn by dostal pár facek.... 4 sekundy," posmívá se Petr na Facebooku. "Lol, to je super! Na tohle lidi koukaj v televizi a pak se tady sami pohoršují, když někde nakojí mamina dítě na veřejnosti," napsala Ála. "Asi těsná dírka," komentuje vtipně Milan.

"Ženský jsou zblbý z těch nekonečných borců v pornu. Tady aspoň vidí, co je realita," píše David. "Tak toho bych chtěla mít doma," reaguje Jitka. "Tak to nemá smysl se ani svlékat," vtipkuje Kačí. "Tak to jí fest vyprášil kožich. Ta si týden nesedne," dodal ironicky Michal. "Tak to má český rekord," popíchnul si Bayo. "V hokeji je to spousta času vstřelit gól," napsal Jan.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy