Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Čtyři roky od úmrtí Aviciiho. Jak žije jeho životní láska, která se ráda svléká

Tereza Kačerová poslední láska DJ Aviciiho se opět vystavila tak, jak ji Bůh stvořil
Zdroj: se souhlasem Terezy Kačerové
+ Dalších 6 fotografií
nestyda

Modelka Tereza Kačerová (28), bývalá partnerka slavného švédského DJ Aviciiho (†28), který 20. dubna 2018 dobrovolně odešel z tohoto světa, opět odhazovala svršky. Kráska, která svou nahotu dává hrdě na odiv, se na svém Instagramu pochlubila nejen zářivě bílým chrupem, ale i odhalenými vnadami. 

Modelka Tereza Kačerová je poslední láskou světově proslulého hudebního génia Tima Berglinga známého jako DJ Avicii. Češka, která vyrůstala s rodiči v Americe, přiznala vztah se švédským hudebníkem nominovaným na cenu Grammy až týden po jeho sebevraždě. Dokonce spolu vychovávali syna, kterého měla vnadná blondýnka z předchozího vztahu.

DJ Avicii a jeho poslední láska Kačerová

Jsou to už čtyři roky, co DJ, remixer a hudební producent dobrovolně odešel na věčnost. Ačkoliv jeho osobu oplakávaly nejen hvězdy hudebního světa, ale i miliony fanoušků, život i bez něj plyne dál a období největších smutků má za sebou i Tereza, česká kráska, která po Aviciiho boku strávila poslední chvíle jeho života. Modelka, jíž se povedlo prorazit za velkou louží, své fanoušky na Instagramu pravidelně dráždí pořádně rozvernými fotkami.

Sexy blondýnka s americkým úsměvem už mnohokrát ukázala, že miluje volnost a nahotu a tak tomu bylo i v jednom z jejích posledních příspěvků. Na sérii pěkně žhavých snímků sedí vysmátá Tereza za volantem nahoře bez.

Tereze bylo horko

K odhaleným fotkám připsala i vysvětlení, proč na sobě nemá za volantem tričko. Jela jsem na den do práce do Dallasu, takže jsem se nepřevlékla. Nakonec jsem měla ještě na druhý den natáčení a bylo strašné horko," začala vysvětlovat Tereza. Mám hlasitou klimatizaci a nefunkční repráky, takže nemůžu připojit svůj telefon k Bluetooth, a když jsem hodinu telefonovala, musela jsem zavřít okna a vypnout klimatizaci, abych slyšela. Potila jsem se jako zvíře a nechtěla jsem mít na sobě pořád to samé tričko, když jsem byla ve svém vlastním autě," zdůvodnila svou nahotu kráska.

Jestli se modelka do takových situací za volantem dostává často, musí mít na svém kontě už pěknou řádku nechtěných autonehod. Oči běžného účastníka provozu, který vidí za volantem sexy krásku s volně vypuštěnými vnadami, totiž zcela určitě ztratí nejen kontakt s vozovkou, ale i přehled o dopravní situaci.

Související články

Další články