Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Čtyři největší nevěrníci z Ordinace: Divoký Hruška s Brabcem, servilní Mázl či zloun Šambera

4 největší nevěrníci z Ordinace v růžové zahradě: Hruška, Mázl, divoký Šambera a Brabec
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
nevěrníci

Kultovní seriál Ordinace v růžové zahradě bude v polovině června končit po patnáctiletém natáčení. Za tu dobu se v kultovním seriálu objevila spousta herců, kteří ztvárnili ne zrovna nejvěrnější polovičky svých žen nebo přítelkyň. Podívejme se nyní na 4 největší nevěrníky Ordinace v růžové zahradě. 

Mázl Čestmír

Všemi uznávaný Čestmír Mázl nebyl vždy vzorný pan doktor s nejlepší pověstí. Zpočátku to byl pěkný proutník, který nejdříve podváděl svoji rakovinou nakaženou manželku Marcelu a následně mu postelí prošlo hned několik žen.

Poté, co zemřela manželka Marcela, se Čestmír velmi zklidnil a vypadalo to, že štěstí našel u pohledné Gity Petrové.

Tu bohužel na vlakovém nádraží v Berlíně zmlátili neonacisté tak, že chuděře už nebylo pomoci. Než se však tak stalo, divoký hřebec Mázl stihl Gitu podvést s pediatričkou Bělou Páleníkovou, která ho uhnala, ač jako dáma v letech, na své nepřehlédnutelné charisma.


Hruška Tomáš

Tomáš Hruška byl vynikající doktor s pověstí šarmantního zlouna a nepoučitelného nevěrníka. I přesto mu podlehla sestra zesnulé doktorky Gity Petrové Lucie, se kterou měl Hruška dceru Gitu.

Lucie byla do Hrušky zamilovaná až po uši, ale jeho slabost pro ženy ho nepustila. Nejdříve Lucii podváděl s milenkou Danielou a následně zneužil nevinnosti infantilní a naivní sestřičky Aleny Veverkové a osouložil ji jako divoký kanec.

Tohle bylo i na otrlou Lucii až příliš a vztah s Hruškou jednou provždy ukončila.

Šambera Robert
Doktor Robert Šambera se objevil v Ordinaci v růžové zahradě jen na chvíli, ale zato toho stihl poklátit víc než dost.

Z původně sympatického a nadějného doktora se vyklubal lhář, kriminálník a zlý člověk, který nemá úctu vůbec k nikomu a ničemu.

Hned první den v Kamenické nemocnici se Šambera zakoukal do půvabné doktorky Moniky Mandlové, se kterou prožil krátký románek.

Následovala nezkušená dcera primáře Anička Frintová, které doslova zlomil srdce, a pokračovalo to zadanou dcerou zesnulé Gity Petrové Sylvou, se kterou to vypadalo nadějně, ale jakmile o Šamberu začala mít velký zájem, pustil ji k vodě.

Brabec Martin

Doktor Martin Brabec je patrně posledním proutníkem v Ordinaci v růžové zahradě. Dokázal téměř rozbít dvě funkční manželství, když svedl zadanou Alenu Rytířovou a Lucii Hruškovou.

Lucie i Alena nedokázaly odolat velkému charisma chronického nevěrníka a málem to skončilo velkou vztahovou katastrofou.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy