Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Čtyři dny po zatčení znovu v akci: Petr Borkovec v osm ráno klopil jednoho panáka za druhým

Zdroj: Instagram, eXtra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Exkluzivně
Pouhé čtyři dny po zatčení kvůli krádežím už je Petr Borkovec (19) zpátky "na svobodě". Finalista loňské SuperStar byl přistižen v osm ráno na autobusovém nádraží, kde do sebe klopil jednoho panáka za druhým. Podle svědka, se kterým reportéři eXtra.cz mluvili, vypil čtyři panáky vodky během asi patnácti minut. Od soboty se navíc ani nepřevlékl, má na sobě stále stejné tričko a šortky.

Na autobusovém nádraží na pražském Zličíně se to v úterý ráno hemžilo pospíchajícími lidmi, mezi nimi v klidu postával Petr Borkovec (19) a lil do sebe pořádnou nálož alkoholu. U stánku popíjel a kouřil pouhé čtyři dny poté, co si ho kriminalisté odvedli ze záchytky kvůli krádežím.

Těch se finalista SuperStar 2018 dopustil ve smíchovském baru a u dívek, jež ho u sebe ubytovaly. Mezi okradenými je rovněž jeho expřítelkyně Katarína Knechtová (38), kterou obral o šperky a peníze. "Padla tam i nějaká částka, něco kolem půl milionu korun," svěřil eXtra.cz Borkovcův kamarád z léčebny, kde se měl svým činem sám pochlubit. Česká policie však řeší pouze krádeže, k nimž došlo v Praze.

Borkovec vypadal v úterý uvolněně, doprovázela ho neznámá žena ve středním věku. "Za takovou čtvrthodinku do sebe nalil čtyři panáky, byly průhledné, takže to nejspíš byla vodka. Už se dost potácel, ale k odchodu od stánku se zásobami se ani trochu neměl," popsal eXtra.cz svědek, který Petra na Zličíně přistihl.

Z fotky je navíc patrné, že má na sobě Borkovec stejné tričko a šortky jako v den zatčení. Čtyři dny se nepřevléknout a chodit ve špinavém oblečení ulicemi, to už chce dávku odvahy. "Ten člověk v sobě nemá špetku studu," dodal svědek.

Do jaké nálevny povedou Borkovcovy kroky příště, se ukáže v nadcházejících dnech. Vyšetřování jeho zlodějin však pravděpodobně není u konce. Pražskou policii jsme oslovili se žádostí o informace o dalších krocích, na odpověď ale stále čekáme.

Související články

Další články