Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Čtyři dny po zatčení znovu v akci: Petr Borkovec v osm ráno klopil jednoho panáka za druhým

+ Dalších 21 fotografií
Exkluzivně
 • Pouhé čtyři dny po zatčení kvůli krádežím už je Petr Borkovec (19) zpátky "na svobodě".
 • Finalista loňské SuperStar byl přistižen v osm ráno na autobusovém nádraží, kde do sebe klopil jednoho panáka za druhým.
 • Podle svědka, se kterým reportéři eXtra.cz mluvili, vypil čtyři panáky vodky během asi patnácti minut.
 • Od soboty se navíc ani nepřevlékl, má na sobě stále stejné tričko a šortky.
 • Na autobusovém nádraží na pražském Zličíně se to v úterý ráno hemžilo pospíchajícími lidmi, mezi nimi v klidu postával Petr Borkovec (19) a lil do sebe pořádnou nálož alkoholu. U stánku popíjel a kouřil pouhé čtyři dny poté, co si ho kriminalisté odvedli ze záchytky kvůli krádežím.

  Těch se finalista SuperStar 2018 dopustil ve smíchovském baru a u dívek, jež ho u sebe ubytovaly. Mezi okradenými je rovněž jeho expřítelkyně Katarína Knechtová (38), kterou obral o šperky a peníze. „Padla tam i nějaká částka, něco kolem půl milionu korun,“ svěřil eXtra.cz Borkovcův kamarád z léčebny, kde se měl svým činem sám pochlubit. Česká policie však řeší pouze krádeže, k nimž došlo v Praze.

  Borkovec vypadal v úterý uvolněně, doprovázela ho neznámá žena ve středním věku. „Za takovou čtvrthodinku do sebe nalil čtyři panáky, byly průhledné, takže to nejspíš byla vodka. Už se dost potácel, ale k odchodu od stánku se zásobami se ani trochu neměl,“ popsal eXtra.cz svědek, který Petra na Zličíně přistihl.

  Z fotky je navíc patrné, že má na sobě Borkovec stejné tričko a šortky jako v den zatčení. Čtyři dny se nepřevléknout a chodit ve špinavém oblečení ulicemi, to už chce dávku odvahy. „Ten člověk v sobě nemá špetku studu,“ dodal svědek.

  Do jaké nálevny povedou Borkovcovy kroky příště, se ukáže v nadcházejících dnech. Vyšetřování jeho zlodějin však pravděpodobně není u konce. Pražskou policii jsme oslovili se žádostí o informace o dalších krocích, na odpověď ale stále čekáme.

  Mohlo by vás zajímat

  Další články