Čtyřčlenná rodina zahynula na přejezdu: Srážku automobilu s vlakem zavinila řidička
Loni 14. července krátce před třetí hodinou odpolední došlo v Černožicích na Královéhradecku k tragické dopravní nehodě. Osobní automobil se na železničním přejezdu srazil s vlakem. Při nehodě tehdy zemřela čtyřčlenná rodina. Manželský pár, který by loni oslavil dvouleté výročí, a dvě dcerky ve věku 8 a 5 let.
Škodu Fabii měla řídit dvaatřicetiletá žena, která se na přejezd vrhla ve stokilometrové rychlosti a navíc ignorovala světelnou signalizaci. Vlak auto tlačil přibližně 300 metrů a naprosto ho zdemoloval. Policisté uzavřeli vyšetřování s tím, že nehodu zapříčinila zesnulá žena.
„Vyšetřovatel případ ukončil usnesením o odložení, protože neshledal zavinění jinou osobou než řidičkou, která na místě dopravní nehody zemřela. Trestní stíhání je nepřípustné proti tomu, kdo zemřel,“ řekla mluvčí hradecké policie Iva Kormošová pro server iDnes.cz.
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

Čtvrtá oběť srážky v Chorvatsku: Mezi mrtvými je i oblíbený ostravský manažer Petr

V Chorvatsku zemřela další Češka. Příčina její smrti je záhadou

Zdrogovaná matka úmyslně bourala s osmiletou dcerou. Holčička zemřela

Tragédie v dovolenkovém ráji: Čtyřicetiletý Čech se zřítil z vyhlídky před očima manželky


























































