Všichni známe a milujeme Troškovy komedie. Slunce, seno krásně zachycuje českou náturu v celé své kráse. Trilogie Slunce, seno bavila svého času celé Československo a baví i dodnes. Jeden čas se dokonce i spekulovalo, že by Troška měl natočit čtvrtý díl. Redakce eXtra oslovila pana Trošku, zda-li by nám neprozradil, o čem konkrétně měl být čtvrtý díl.

„Film měl být o tom, že v Hošticích přistanou ufoni. Úvodní scéna měla být s Kelišovou, která jde v noci na dvůr na záchod. V lese za domem měl přistávat malý létající talíř a Kelišová viděla, že v lese zase hoří, ale řekla si pro sebe : "To víš že jo. Na to kašlu, zase bych byla za krávu,“ uvedl Troška exkluzivně pro eXtra.cz

Film měl nadále pokračovat mimozemskou návštěvou babičky Škopkové, kterou ufoni pobláznili světýlkem. Později s ní začali kout pikle a přivedli do nesnází celou vesnici. „Než se na natáčení sehnaly peníze, začali mi umírat herci. Je to škoda,“ pokračoval Troška.

Celý film měl být zakončen tím, že si mimozemšťané odvezou babičku do galaxie jako vzorek lidstva na zkoumání. Podle Trošky to nemohl být nikdo jiný, než právě babička.