Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Čtvrttunová zápasnice vyhrožuje Bendovi. Droběna mu slibuje utrpení a chce se mstít

Karlos Benda dostal drsný vzkaz od Droběny: Najdu si tě, budeš trpět, vzkázala mu
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák, se souhlasem RedFace
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
VÝZVA

Bizarní zápasnice organizace RedFace Lucie Kotlárová, která si říká princezna Droběna, poslala drsný vzkaz Karlosovi Bendovi. Droběna slibuje kulturistovi a hvězdě konkurenční organizace Clash of the Stars, že si ho najde a jednu mu flákne. Tím prý pomstí svého nemocného bratrance Diega, jehož Benda lehce porazil.

Lucie "Droběna" Kotlárová se chce pomstít za svého bratrance Diega Kotlára. Zápasnice, která chce bojovat podle MMA pravidel na nadcházejícím turnaji organizace RedFace, poslala drsný vzkaz hvězdě z konkurenční organizace Clash of the Stars. “Karlosi Bendo, já si tě najdu. U mě budeš trpět, budeš hotový. Já na tebe mám velkou zlost, já ti jednu fláknu,” vzkázala Droběna na Instagramu.

Droběna obvinila Bendu z přání rakoviny

Důvodem, proč chce Droběna zbít Bendu, je mimo jiné to, že amatérský zápasník a kulturista Diega velmi lehce porazil na jednom z uplynulých turnaje Clashe. Následně měl kontroverzní těžkotonážník z klanu Kotlárovců nastoupit k sumo zápasu, jenže z něj sešlo kvůli nálezu po onkologickém vyšetření. “Našli mi na onkologickým oddělení nějaký vir, týká se to rakoviny,” svěřil se Diego na svém Instagramu s tím, že ze zápasu odstupuje. A Droběna z toho viní Bendu.

Doporučené video: Pozápasový rozhovor s Karlosem Bendou.

Sestřenice Diega obvinila Bendu s tím, že mu rakovinu přál. Proti tomu se ale zápasník ohradil. “Boha, proč? Diega dohnala karma. Já jsem nikdy nikomu na rozdíl od něj nepřál smrt ani rakovinu,” bránil se Benda.

Droběna ale Bendovi nevěří a od té doby je s ním na válečné stezce. Zápasnice váží 262 kilogramů a svou rodinu hodlá bránit každým svým gramem. U Bendy to ale zatím nevypadá, že by výzvám věnoval nějakou pozornost.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy