Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Čtvrtníček včera totálně rozložil Události, komentáře: Podívejte se, co vyváděl v přímém přenosu!

Veřejnoprávní pořad Události, komentáře, který divákům České televize nabízí od 22 hodin pravidelnou dávku politických a společenských postřehů, dostal včera trochu jiné grády!

Do přímého přenosu si totiž pozvali vtipálka Petra Čtvrtníčka, což neměli dělat. Naprosto rozložil obvyklý tok tohoto pořadu a z moderátora Daniela Takáče udělal tak trochu trubku.

Chudák Takáč se jen snažil získat několik nevinných informací o dalším ročníku Shakespearovských slavností, ale namísto toho se mu dostalo teatrální sady glos a odpovědí, na které prostě nebyl připravený… Čtvrtníček se zkrátka uvolnil víc, než by si sešněrovaný moderátor přál a než by mohl odhadnout.

Tykal mu, odpovídal víceméně oklikou a choval se k němu, jako by spolu ještě před hodinou pásli kozy.

„Je o vás známo, že zbožňujete pana režiséra Menzela. Máte ho rád ještě teď v červnu i po těch zkouškách?“ zněl jeden z předem připravených dotazů pana moderátora. „No, i v tomhletom horku ho mám rád, čoveče… Já mu taky pomáhám, trošku ho koučuju na tom hradě, my jsme na to už navyklí, tohleto…,“ dostalo se mu odpovědi.

V momentě, kdy chtěl Takáč ukázat svůj přehled týkající se připravované hry Mnoho povyku pro nic, položil dotaz, kterým si přímo naběhl: „Zvraty, pletichář, pomlouvář, to jste celý vy?“

„Zvraty… No, tak to jsem celý já, Zvrat z divadla Vrata, ale to jsme my nehráli s vratama, my jsme hráli úplně jiný věci… ,“ předvedl oprsklý Čtvrtníček svou pohotovost.

Aneb i na Českou televizi proniknou čas od času lidé, kteří divácký čas nemaří…

Související články

Další články