Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Čtvrtníček včera totálně rozložil Události, komentáře: Podívejte se, co vyváděl v přímém přenosu!

Zdroj: youtube.com

Veřejnoprávní pořad Události, komentáře, který divákům České televize nabízí od 22 hodin pravidelnou dávku politických a společenských postřehů, dostal včera trochu jiné grády!

Do přímého přenosu si totiž pozvali vtipálka Petra Čtvrtníčka, což neměli dělat. Naprosto rozložil obvyklý tok tohoto pořadu a z moderátora Daniela Takáče udělal tak trochu trubku.

Chudák Takáč se jen snažil získat několik nevinných informací o dalším ročníku Shakespearovských slavností, ale namísto toho se mu dostalo teatrální sady glos a odpovědí, na které prostě nebyl připravený... Čtvrtníček se zkrátka uvolnil víc, než by si sešněrovaný moderátor přál a než by mohl odhadnout.

Tykal mu, odpovídal víceméně oklikou a choval se k němu, jako by spolu ještě před hodinou pásli kozy.

"Je o vás známo, že zbožňujete pana režiséra Menzela. Máte ho rád ještě teď v červnu i po těch zkouškách?" zněl jeden z předem připravených dotazů pana moderátora. "No, i v tomhletom horku ho mám rád, čoveče... Já mu taky pomáhám, trošku ho koučuju na tom hradě, my jsme na to už navyklí, tohleto...," dostalo se mu odpovědi.

V momentě, kdy chtěl Takáč ukázat svůj přehled týkající se připravované hry Mnoho povyku pro nic, položil dotaz, kterým si přímo naběhl: "Zvraty, pletichář, pomlouvář, to jste celý vy?"

"Zvraty... No, tak to jsem celý já, Zvrat z divadla Vrata, ale to jsme my nehráli s vratama, my jsme hráli úplně jiný věci... ," předvedl oprsklý Čtvrtníček svou pohotovost.

Aneb i na Českou televizi proniknou čas od času lidé, kteří divácký čas nemaří...

Související články

Další články