Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Čtvrtek je malý pátek: Do víru noci vyrazil nezkrotný Ruppert nebo vysmátý Habera

Noční tah centrem Varů: Vysmátý Habera, nezkrotný Ruppert a do ulic vyrazil i Benicio del Toro
Zdroj: koláž extra.cz/foto Jiří Masojídek
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Noční Vary

Ne nadarmo se říká “čtvrtek je malý pátek”. Pořekadlo pak nabírá na obrátkách dvakrát tolik na karlovarském filmovém festivalu. Noční tah kolonádou a proslulé večírky ani tentokrát nevynechala řada známých tváří. Do víru nočního centra vyrazil nejen tenista Tomáš Berdych, fotbalista Jan Koller nebo zpěvák Pavol Habera. Na procházku znovu vyrazil i Benicio del Toro! Kdo další si nenechal zábavu ujít? Redakce eXtra.cz jim byla v patách.

Trocha filmů, hodně večírků. Ani letos české celebrity nezahálejí a nenechávají si ujít proslulé karlovarské párty. Na filmovém festivalu je jedno, jestli je všední den nebo víkend, žije se naplno každý den.

MFF: Noční tah přes Vary

Čtvrteční noc si ve víru centra Varů zpříjemnila opět řada známých tváří. Vysmátý interpret Pavol Habera nebo nezkrotný Matěj Ruppert? Samozřejmě, ale nejen oni si vyhodili z kopýtka.
Zpěvák Pavol Habera vyvedl svoji krásnou manželku Danielu Peštovou a ruku v ruce se svou nejmilejší, přítelkyní Zuzanou, dorazil také fotbalista Jan Koller. Noční tah si ale nenechal ujít ani fešný syn prezidenta festivalu Jiřího Bartošky (75) Janek nebo tenista Tomáš Berdych. Zkrátka nikde neuvidíte více celebrit na jednom místě než v karlovarských barech v průběhu festivalu.

Jak večer vypadal, se podívejte v galerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy