Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Čtvrté těhotenství Kate Middleton: Po slovech experta mají všichni konečně jasno

+ Dalších 20 fotografií
Královská rodina
 • O čtvrtém těhotenství vévodkyně Kate (37) se mluví už delší dobu, hladila a zakrývala si totiž bříško
 • Spolu s princem Williamem (37) se nikdy netajili touhou po více než třech dětech
 • Zatím mají dva chlapečky a jednu holčičku, prý by si přáli ještě další dceru
 • Kolo spekulací znovu roztočil expert na královskou rodinu, podle nějž je oznámení požehnaného stavu jen otázkou času
 • Vrabci na střeše si cvrlikají už několik týdnů, že by Kate Middleton mohla být počtvrté těhotná. Některým se nezdá, že by se s princem Williamem do dalšího potomka hnali už po roce od narození prince Louise (1). Ale vše prý nasvědčuje tomu, že ano.

  Na spekulacích si totiž přihřál polívčičku Phil Dampier, jeden z nejuznávanějších odborníků na královskou rodinu. Toho by vůbec nepřekvapilo, kdyby vévodkyně z Cambridge těhotenství oznámila v nejbližších dnech. A předložil pádné důvody, jež znějí dost uvěřitelně.

  „Kate miluje rodinný život nejenom sám o sobě, zároveň je pro ni propustkou z předních řad na královských oficiálních událostech. Jsem přesvědčen, že si je zrovna dvakrát neužívá,“ řekl Dampier pro britský thesun.co.uk.

  Podotkl, že je Kate sice profesionálka, avšak tak trochu z donucení. „Myslím si, že se Kate vystupování a komunikaci s veřejností chopila na výbornou. Ovšem z toho, co jsem se dozvěděl, by rozhodně byla raději doma s dětmi,“ dodal odborník.

  Kromě nejmladšího Louise mají Kate s Williamem syna prince George (6) a dceru princeznu Charlotte (4). Nikdy se netajili tím, že si přejí velkou rodinu a čtvrtým miminkem by své přání naplnili. Tak uvidíme, zda si Kate hladila bříško jen tak, anebo skutečně půjde zanedlouho s pravdou ven.

  Mohlo by vás zajímat

  Další články