Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Čtvrté těhotenství Kate Middleton: Po slovech experta mají všichni konečně jasno

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Královská rodina
O čtvrtém těhotenství vévodkyně Kate (37) se mluví už delší dobu, hladila a zakrývala si totiž bříško Spolu s princem Williamem (37) se nikdy netajili touhou po více než třech dětech Zatím mají dva chlapečky a jednu holčičku, prý by si přáli ještě další dceru Kolo spekulací znovu roztočil expert na královskou rodinu, podle nějž je oznámení požehnaného stavu jen otázkou času

Vrabci na střeše si cvrlikají už několik týdnů, že by Kate Middleton mohla být počtvrté těhotná. Některým se nezdá, že by se s princem Williamem do dalšího potomka hnali už po roce od narození prince Louise (1). Ale vše prý nasvědčuje tomu, že ano.

Na spekulacích si totiž přihřál polívčičku Phil Dampier, jeden z nejuznávanějších odborníků na královskou rodinu. Toho by vůbec nepřekvapilo, kdyby vévodkyně z Cambridge těhotenství oznámila v nejbližších dnech. A předložil pádné důvody, jež znějí dost uvěřitelně.

"Kate miluje rodinný život nejenom sám o sobě, zároveň je pro ni propustkou z předních řad na královských oficiálních událostech. Jsem přesvědčen, že si je zrovna dvakrát neužívá," řekl Dampier pro britský thesun.co.uk.

Podotkl, že je Kate sice profesionálka, avšak tak trochu z donucení. "Myslím si, že se Kate vystupování a komunikaci s veřejností chopila na výbornou. Ovšem z toho, co jsem se dozvěděl, by rozhodně byla raději doma s dětmi," dodal odborník.

Kromě nejmladšího Louise mají Kate s Williamem syna prince George (6) a dceru princeznu Charlotte (4). Nikdy se netajili tím, že si přejí velkou rodinu a čtvrtým miminkem by své přání naplnili. Tak uvidíme, zda si Kate hladila bříško jen tak, anebo skutečně půjde zanedlouho s pravdou ven.

Související články

Další články