Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Čtvrté miminko vévodkyně Kate: Máme definitivní důkaz o těhotenství, věří si fanoušci

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
královská rodina
Kate Middleton (37) a princ William (37) si vždycky přáli velkou rodinu. Mají spolu dceru Charlotte (4) a syny George (6) a Louise (1), už delší dobu se mluví i o čtvrtém potomkovi. Kolo spekulací se roztočilo nanovo, příznivci královské rodiny jsou totiž přesvědčeni, že našli definitivní důkaz o těhotenství vévodkyně!

Spekulace o čtvrtém těhotenství Kate Middleton (37) očividně nic nezastaví, dokud požehnaný stav oficiálně neoznámí. Lidé o něm mluví už od porodu třetího potomka vévodkyně z Cambridge prince Louise (1). Ten přišel na svět v dubnu 2018.

Tentokrát podle fanoušků pro těhotenství manželky prince Williama (37) existuje nezlomný důkaz, píše britský portál express.co.uk. Kate totiž bez předešlého vysvětlení nejela s Williamem na cestu po Kuvajtu a Ománu na Blízkém východě. Proč? Kvůli strachu z nebezpečné choroby, která by mohla mít pro miminko fatální následky!

Strach z malárie

„Přestože je riziko nákazy malárií v Ománu relativně nízké, rozhodně se snažte vyvarovat kontaktu s komáry, abyste onemocnění předešli. Zvlášť těhotným ženám doporučujeme nechat se naočkovat, ale i tak se vyhnout místům s vysokým výskytem komárům,“ stojí v příručce amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, jehož radami se zřejmě Kate řídila.

Nikdo se nechce nakazit malárií, a pokud je vévodkyně skutečně v očekávání, dává to ještě větší smysl.

Myslí si to i sázkové kanceláře, podle největší v ostrovním království se Kate a William stanou počtvrté rodiči během příštího roku. A oznámení by mělo přijít ještě před koncem toho letošního. Tak uvidíme, třeba se tentokrát nepletou.

Mohlo by vás zajímat

Další články