Čtvrté miminko vévodkyně Kate: Máme definitivní důkaz o těhotenství, věří si fanoušci
Spekulace o čtvrtém těhotenství Kate Middleton (37) očividně nic nezastaví, dokud požehnaný stav oficiálně neoznámí. Lidé o něm mluví už od porodu třetího potomka vévodkyně z Cambridge prince Louise (1). Ten přišel na svět v dubnu 2018.
Tentokrát podle fanoušků pro těhotenství manželky prince Williama (37) existuje nezlomný důkaz, píše britský portál express.co.uk. Kate totiž bez předešlého vysvětlení nejela s Williamem na cestu po Kuvajtu a Ománu na Blízkém východě. Proč? Kvůli strachu z nebezpečné choroby, která by mohla mít pro miminko fatální následky!
Strach z malárie
„Přestože je riziko nákazy malárií v Ománu relativně nízké, rozhodně se snažte vyvarovat kontaktu s komáry, abyste onemocnění předešli. Zvlášť těhotným ženám doporučujeme nechat se naočkovat, ale i tak se vyhnout místům s vysokým výskytem komárům,“ stojí v příručce amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, jehož radami se zřejmě Kate řídila.
Nikdo se nechce nakazit malárií, a pokud je vévodkyně skutečně v očekávání, dává to ještě větší smysl.
Myslí si to i sázkové kanceláře, podle největší v ostrovním království se Kate a William stanou počtvrté rodiči během příštího roku. A oznámení by mělo přijít ještě před koncem toho letošního. Tak uvidíme, třeba se tentokrát nepletou.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Princezna Kate udělala za rakovinou tlustou čáru: Spokojeně vyrazila na nákupy

Královská rodina vyvolala poprask: Kate a William zářili, děti lidi zasypali plyšáky

William a Kate hrůzou bez sebe. Vykradli jim sídlo, zatímco spali

Krize mezi Kate a Williamem: Princezna mu dala ultimátum. Zacházel s ní jako s rohožkou
