Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Čtvrt roku od smrti hokejisty Ondry Buchtely (†20): Hrob obsypaný květinami a dojemná slova

Čtvrt roku od smrti hokejisty Ondry Buchtely (†20): Hrob obsypaný květinami a dojemná slova
Zdroj: Ondřej Buchtela archiv
+ Dalších 14 fotografií
smutek
Už to budou pomalu tři měsíce od chvíle, kdy do nebe navždy odešel teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela. Kromě zdrcené rodiny po něm zbyla ještě jeho přítelkyně Anna a její sedmiletý syn. Před časem na sociální sítě umístila Anna snímek pomníku zesnulého Ondřeje. Fotku okamžitě zasypali lidé dojemnými vzkazy.

Uběhly tři měsíce od smrti nadaného hokejisty Ondřeje Buchtely, který měl před sebou dlouhý život, kdyby ovšem nebylo zákeřné rakoviny. Lékaři Ondřejovi v květnu diagnostikovali vzácný nádor na srdci.

Ondřej bojoval ze všech sil do poslední chvíle a byl plný optimismu. Velkou oporou mu byli fanoušci, rodina a také přítelkyně Anička. Ta čtvrt roku od smrti hokejisty přidala na sociální sítě snímek pomníčku.

Anna již jednou prostřednictvím Instagramu poslala do nebe vzkaz Ondřejovi. "Nikdy nelituj čehokoliv, co se ve tvém životě stalo. Nemůžeš to změnit nebo vrátit. Ber to jako lekci, kterou ses naučil a posuň se dál. Děkuju, lásko, tam nahoru, za ty neuvěřitelný 4 roky! Nebylo dne, kdy bychom mohl jeden z nás litovat! Kdo v srdci žije, neumírá."

Tentokrát se pod snímkem pomníčku během chvilky objevily dojemné komentáře fanoušků. "Pořád tu s námi je. Nikdy nezapomeneme," píší lidé.

Související články

Další články