Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Čtveřice finalistů SuperStar 2020: Giovanni přišel o přítelkyni, Timotej terčem pochybností

Čtveřice finalistů SuperStar 2020: Giovanni přišel o přítelkyni, Timotej terčem pochybností
Zdroj: repro TV Nova, koláž Extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
SuperStar 2020
Letošní SuperStar zná svou finálovou desítku, ve které jsou chlapci tentokrát v menšině. Mezi nejlepší se probojovali Timotej, Giovanni, Michal a Martin. Tohle byste o nich ještě předtím, než v neděli poprvé vystoupí naživo, měli vědět!

Už tuhle neděli začíná finále SuperStar 2020 Kvůli koronaviru budou letos přímé přenosy komornější, mezi deset nejlepších se ale probojovali samí skvělí zpěváci.

Slovák Timotej Májsky, kamarád Elišky Ruskové, jež před dvěma lety skončila na druhém místě, patří k favoritům už od castingových kol. Vrásky na čele ale začalo porotě dělat jeho chování. Spor Timoteje s další soutěžící Hankou vyvolal pochyby, jestli je dobrý člověk. Postupem do finále ale dostal šanci dokázat, že takové domněnky nejsou namístě.

Za jeho pravý opak, tedy obdivuhodně charakterního, označují fanoušci Martina Schreinera. Ten také po postupu na Instagramu všem krásně poděkoval za podporu. "Děkuju! Děkuju moc za takovou šanci a příležitost, kterou dostávám! Moc si vážím vaší přízně a neskutečné podpory. Jsem moc šťastnej, že se uvidíme v živém vysílání," vzkázal Martin na sociální síti.

Štěstí v neštěstí

Štěstí v neštěstí je postup do finále pro Giovanniho Ricciho, jenž se do SuperStar přihlásil s přítelkyní Martinkou. Jeho láska se však tak daleko neprobojovala. Ale aspoň má příležitost splnit jí sen tím, že sám zvítězí. Mezi nejlepší se probojoval i Michal Šafrata, který už se těší na nedělní vysílání.

Místo tradičních pěti finálových kol letos budou jenom dvě. "SuperStar bude mít tento ročník dvě finálová kola, která budou vysílána živě a během nichž budou o finalistech rozhodovat už diváci prostřednictvím SMS hlasování,“ informovala TV Markíza s tím, že vysílat se budou ze studia v pražských Jinonicích bez diváků.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy