Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Čtrnáctiletý pár chladnokrevně ubodal matku a sestru! Pak se v klidu podívali na celou sérii Twilight.

Čtrnáctiletý pár chladnokrevně ubodal matku a sestru! Pak se v klidu podívali na celou sérii Twilight.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Kim Edwards a Lucas Markham. Vraždící pár, který ve 14 letech zabil Kiminu třináctiletou sestru a také její matku. Důvodem byla žárlivost. Kim tvrdila, že její matka milovala její sestru více a považovala ji za anděla. Dvojice spáchala tento odporný čin v dubnu loňského roku a hrozí jim doživotí.

Dnes patnáctiletá Kim Edwards je jednou z nejmladších dvojnásobných vražedkyň v historii Spojeného království.

K činu došlo loni v dubnu ve městě Spalding ve východní Anglii. Nyní stojí páreček před soudem. Vraždu Kim plánovala se svým přítelem Lucasem Markhamem. Plánování děsivého činu probíhalo v restauraci McDonald's. Podle informací, které uvolnili tamější soudci, bylo plánování brutální vraždy detailní a chladné.

Lucas po příchodu k domu své holky zaťukal smluvené heslo a do domu se dostal oknem koupelny. Poté následovala brutální vražda matky a pak i sestry.

Oběti zemřely na následky několika desítek bodných ran. Krátce po brutálním aktu spolu pachatelé údajně měli sex. Teenageři si poté napustili vanu a do rána sledovali několikadílnou filmovou sérii Twilight (Stmívání). Těla matky a sestry mezitím ležela ve vedlejší místnosti.

Pár si v Británii vysloužil přezdívku "novodobá Bonnie a Clyde." Mladým vrahům hrozí doživotí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy