Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Čtrnáctiletá Dominika se střelila do hlavy. Proč to dívka udělala?

Ilustrační fotografie.
Na Slovensku se stala tragédie, která stála mladou dívenku život.

V Piešťanech na Slovensku se podle webu topky.sk zastřelila čtrnáctiletá dívka.

Proč proti sobě Dominika, které začínaly jarní prázdniny, otočila zbraň a vystřelila, není v současnou chvíli vůbec jasné.

Dominiku našel její otec s prostřelenou hlavou v pondělí v dopoledních hodinách. Okamžitě zavolal záchrannou službu, lékař už ale bohužel mohl konstatovat jen smrt. Policie, která se do případu vložila, informaci potvrdila.

„Mohu potvrdit, že policie byla přivolána k usmrcení 14leté dívky v Piešťanech,“ potvrdila webu mluvčí trnavských policistů Martina Kredatusová.

Je jasné, že za tragédií nestojí nikdo třetí, otazník se zatím ale stále vznáší nad otázkou, zda šlo o sebevraždu, či nešťastnou náhodu, spojenou s neodbornou manipulací se zbraní.

„K usmrcení dívčiny došlo bez cizího zavinění. Policie bližší informace k takovým případům neposkytuje,“ uvedla policejní mluvčí.

Rodina je z tragédie naprosto zničená a obrnila se mlčením.

S odpovědí na otázky, co dělala v domě zbraň, jak se k ní dívka dostala a hlavně proč to udělala, si budeme muset počkat.

Související články

Další články