Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ctižádostivá Meghan Markle se dere do Bílého domu: Prezidentkou chtěla být odmalička

Ctižádostivá Meghan Markle se dere do Bílého domu: Prezidentkou chtěla být odmalička
Zdroj: youtube
+ Dalších 13 fotografií
dračice
Meghan Markle a princ Harry se přestěhovali do Los Angeles, aby měli klidný život bez královských povinností. Situace vyvolala konflikty mezi členy rodiny. Meghan se ale do USA chtěla pravděpodobně odstěhovat z politických důvodů. Chtěla by se totiž stát prezidentkou. Kandidovat by mohla po roce 2030.

Vévodkyně Meghan Markle (38) není ve Velké Británii příliš populární členkou královské rodiny, a to především z důvodu stěhování do Los Angeles. Společně s princem Harrym se totiž rozhodli opustit své královské role, protože nechtěli být kontrolováni rodinou. Královské povinnosti pro ni byly asi malé sousto, a proto by se ráda posadila na prezidentské křeslo.

Měla dětský sen

Sedmdesátiletá autorka knih o britské královské rodině Lady Colin Campbell si myslí, že právě stěhování Meghan a Harryho do USA má politické důvody. "Vím, že vévodkyně má politické ambice a řekla mi, že chce kandidovat na prezidentku USA," tvrdí Lady Colin Campbel. Dodává, že opuštění královské rodiny a stěhování do Kalifornie je součástí Meghanina velkého plánu.

Už v roce 2015 se Meghan o svém snu svěřila Piersu Morganovi. „Jako dítě jsem chtěla být prezidentkou nebo pracovat v médiích jako vy," řekla.

Při prezidentských volbách v roce 2016 se také silně vyjadřovala proti Donaldu Trumpovi a naopak podporovala Hillary Clinton. Svým přátelům dokonce řekla, že se pravděpodobně nevrátí do USA, když Trump vyhraje volby.

Cesta bude dlouhá

Meghan Markle by se tak podle sázkových kurzů mohla stát prezidentkou v horizontu nějakých deseti patnácti let. Podle odborníků se ale musí nejpozději do roku 2024 začít více politicky angažovat, aby svůj sen mohla uskutečnit.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy