Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Ctitelé Týnuš Třešničkové to budou mít těžké: Její táta rozhodně není žádné ořezávátko

Ctitelé Týnuš Třešničkové to budou mít těžké: Její táta rozhodně není žádné ořezávátko
Zdroj: Týnuš Třešničková archiv
+ Dalších 12 fotografií
sexy táta
Už delší dobu nejenom fanoušci na sociálních sítích spekulují o tom, zda youtuberka Týnuš Třešničková (24) není náhodou zamilovaná. Týnuš totiž v poslední době vypadá velmi spokojeně, ale o svém soukromí zarytě mlčí. O víkendu se slavil den otců a mladičká Týna ukázala toho svého.

Týnuš Třešničková se statečně zotavuje z nepříjemného incidentu z dovolené, při kterém utrpěla vážné popáleniny. Energii a odvahu Týnuš dodává hlavně rodina, nejbližší, ale také fanoušci. Ti v poslední době velmi spekulují o tom, zda není Třešničková náhodou zamilovaná.

"V poslední době jenom záříš. Není v tom nějaký nový chlap?" ptají se lidé pod fotkami. Půvabná youtuberka o možném partnerovi zarytě mlčí. Nedávno se na sociálních sítích pochlubila pugétem růží, které jí donesl záhadný podnikatel Martin.

Redakce oslovila Týnuš s dotazem, zda se nejedná o nového přítele. "Na takové pitomosti nebudu reagovat," řekla do telefonu rozhořčená Týnuš a zavěsila. I přesto, že je Týna na své soukromí háklivá, o víkendu ku příležitosti dni otců ukázala lidem svého tatínka.

Táta Týnuš Třešničkové je pořádný sympaťák, ze kterého jde respekt. Potenciální ctitelé Týnuš si tak musí dát pořádného bacha, protože Martin Třešňák sice vypadá jako usměvavý chlapík, ale hora pořádných svalů nelze přehlédnout.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy