Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Čtěte podrobný partnerský a erotický horoskop pro muže narozeného ve znamení Kozoroha! Kdo se k němu hodí?

Čtěte podrobný partnerský a erotický horoskop pro muže narozeného ve znamení Kozoroha! Kdo se k němu hodí?
Zdroj: Profimedia.cz

V našem astrologickém seriálu nám už chybí probrat jenom zimní znamení. Jak to mají s partnerskými vztahy Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice, Lev, Lvice, muž Panna, žena Panna, muž Váha, žena Váha, Štír, Štírka, Střelec a Střelkyně již víte. Dnes je tedy na řadě muž narozený v Kozorohu.

Jaký je muž ve znamení Kozoroha?

Kozoroh je introvertní a pragmatická osobnost. Je to ambiciózní muž, který touží po uznání, ač může působit nenápadně. Je pracovitý, zodpovědný, důsledný, vytrvalý, seriózní, loajální, rozvážný, trpělivý a spořivý.

Ví, co chce a dokáže stát za svými názory. Život bere vážně. Je opatrný, nikdy neriskuje. Realista. Není spontánní a nemá rád změny. Společnost příliš nevyhledává, raději se zdržuje doma.

Muž v Korozohu je konzervativní a tvrdohlavý. Tíhne k přísnosti a perfekcionismu. Všechno hodnotí a kritizuje, rád moralizuje. Bývá pesimistický a nedůvěřivý. Chce mít vše pod kontrolou.

Ženám se může zdát chladný. Má potíže s projevováním citů, bojí se totiž zklamání. Když se opravdu zamiluje, bude to navždy. Kozoroh je spolehlivý a věrný, od partnerky absolutní věrnost rovněž vyžaduje.

Je silně sexuálně založený. Smyslný milenec. Dává přednost kvalitě před kvantitou. Dokáže vycítit, co se ženě líbí a neustále se v tom zdokonaluje. Právem je hrdý na svou sexuální výdrž.

Erotogenní zóny? Kolena. Vzrušují ho také doteky ženských bradavek.

On Kozoroh + ona Beranka

Ženu v Beranu přitahuje zvláštní osamělost muže ve znamení Kozoroha. Ona ho vnímá jako výzvu. Při flirtování se mohou vyskytnout problémy v komunikaci – právě kvůli jeho uzavřenosti. Kozoroh má problém mluvit o sobě a o tom, co cítí. Často má ze vztahu strach, nechce se spálit. Dlouho mu trvá, než si někoho pustí k tělu. V sexu je všechno v pořádku. Beranka je vášnivá i iniciativní a on její aktivitu vítá.

On Kozoroh + ona Býčice

Trefa do černého, tohle jsou spřízněné duše. Žena v Býku a muž narozený v Kozorohu shodně potřebují ve vztahu citovou a finanční jistotu. Oba jsou také trpěliví, oddaní a věrní. V sexuálním životě jsou přitom úplně rozdílní. Kozoroh je nejprve stydlivý a nejistý, ona je více otevřená a vášnivá. Něha a smyslnost ženy ve znamení Býka mu pomohou otevřít se a sex si společně vychutnávat.

On Kozoroh + ona Blíženkyně

Muž v Kozorohu jde do vztahu s tím, že je to navždy. Žena v Blížencích to vidí úplně jinak. Kozoroh musí být trpělivý a dát jí čas i dostatek prostoru. On je realista, ona si věci ráda přikrášluje. On má rád klid a ona je společenská. Neshody panují i ve financích. Blíženkyni utrácení baví, on je spořivý. V intimní sféře si rozumí. Dokážou vycítit, kdy ten druhý potřebuje obejmout a pohladit.

On Kozoroh + ona Račice

Partnerská shoda. Muž ve znamení Kozoroha je chápavý a klidný, žena v Raku se s ním cítí v bezpečí. Ohledně manželství a rodinného života si rozumějí. Soulad nastává i v penězích, oba potřebují materiální jistotu. Ona jen lépe snáší změny, ty Kozoroh odmítá. Jejich sexuální život je plný vzrušení. Oba jsou pozorní a vášniví. Račice se ale musí smířit s tím, že on neumí moc dávat najevo své city.

On Kozoroh + ona Lvice

Muž v Kozorohu je konzervativní, Lvice výstřední. Ona je impulzivní, ráda se baví a utrácí. On je tichý, rád bývá doma, navíc je šetrný. Žena narozená ve Lvu obdivuje, jak je ambiciózní a vytrvalý. Kozoroh by jí měl dopřát víc volnosti. Oba si chrání soukromí a vyznačují se věrností. On je pozorný milenec, od smyslné Lvice se přiučí fantazii. Když se naučí dělat kompromisy, může jim to vydržet.

On Kozoroh + ona Panna

Pořádkumilovná Panna ráda zvelebuje obydlí. Muž v Kozorohu potřebuje mít doma řád, vítá, že je o něj postaráno. Komunikace je výborná, umí se spolu dohodnout. Ohledně peněz se shodnou. Ona ráda poznává nová místa, on však raději sedí doma. Kozoroh by si měl hlídat svou neústupnost, žena ve znamení Panny zase kritičnost. Na sexu potřebují zapracovat, ta snaha ale bude stát za to.

On Kozoroh + ona Váha

Muž narozený v Kozorohu je klidný a konzervativní. Žena ve Vahách má ráda smích a zábavu. Oceňuje na něm to, jak je ctižádostivý a oddaný. Problémy nastávají v komunikaci, on je tichý, ona sdílná a otevřená. Kozoroh se musí vyrovnat i s její nezávislostí. Oba mají rádi návštěvy a jsou skvělí hostitelé. V sexu to bude chtít zprvu trpělivost, než se sehrají a dosáhnou fyzického uspokojení.

On Kozoroh + ona Štírka

Muže ve znamení Kozoroha přitahuje odměřenost a záhadnost ženy ve Štíru. Ona ho zhypnotizuje svým pohledem. Ji zaujme jeho klid a mlčenlivost. Zamilují se do sebe v podstatě po tichu a beze slov. Kozoroh by se měl vyvarovat svých majetnických tendencí a dopřát jí víc svobody. Štírka je zvyklá, že si dělá, co chce, neptá se na dovolení. Při milování se musí naučit důvěřovat si, potom si ho náležitě užijí.

On Kozoroh + ona Střelkyně

Muž v Kozorohu je vážný a klidný, žena ve znamení Střelce v něm dokáže vyvolat rozpustilost. On je nejradši doma, ona na cestách. On je šetrný, ona štědrá. Kozoroh má potíže s vyjadřováním citů, Střelkyně ho může naučit otevřenosti. Měla by akceptovat, že jeho rodina je pro něj vždy na prvním místě. V sexu to mezi nimi zkraje pořádně jiskří, po čase jim hrozí nuda. Intimní život by si měli zpestřovat.

On Kozoroh + ona Kozorožka

Vztah mezi mužem a ženou narozenými v Kozorohu se vyvíjí pomalu. Oba jsou charakterní, ambiciózní i citliví. Mají silné pouto se svými rodinami a hledají lásku s pevnými základy. Shodnou se i ve financích. Pozor by si měli dát na svou majetnickost a slevit občas ze svých vysokých nároků. Sex je fantastický. Konečně našli někoho, komu zcela důvěřují. Jejich vášeň dokonce časem narůstá.

On Kozoroh + ona Vodnářka

Muž ve znamení Kozoroha a žena ve Vodnáři jsou rozdílní. Přizpůsobování je více na ní, naštěstí jí změny nedělají potíže. Vodnářka musí předně přijmout jeho rodinu za vlastní. Neměla by ho před druhými shazovat. Kozoroh by měl akceptovat její kariéru. On radši tráví čas doma a ona miluje společnost, což vede k jeho žárlivosti. Na peníze mají shodný názor. K sexuálnímu souladu se musí postupně dopracovat.

On Kozoroh + ona Ryba

Ženě narozené v Rybách imponuje, jak je muž v Kozorohu pozorný a rozvážný. Jemu se líbí její tolerance a dobrosrdečnost. Oba mají smysl pro humor. On je tvrdohlavý a nemá na rozdíl od ní rád změny. Ryba ráda cestuje a dokáže ho k tomu nadchnout. On by jí měl dopřát volnost a možnost realizovat se. Při milování si dokonale rozumějí i beze slov. Kozoroh se s ní dokáže naprosto uvolnit.

Denní a erotické horoskopy pro všechna znamení najdete zde

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy