Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

ČT reaguje na divoký večírek ve Varech: Nic se nestalo, policie si přišla jen povídat

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 66 fotografií
Divočina
Prominentní hvězdy České televize to ve čtvrtek v Karlových Varech rozjely přímo fenomenálně. Až tak, že podle svědků musela v noci na telefonát přijet policie a divoký mejdan rozpustit. Mluvčí veřejnoprávní stanice to ale popírá s tím, že k žádnému incidentu nedošlo a strážce zákona nikdo nezavolal. Patrně si tak přišli jen popovídat.

"Přijela policejní hlídka a bujarou zábavu za veřejnoprávní peníze okamžitě ukončila pro porušení nočního klidu,“ líčí svědci bujarou párty České televize, která se ze čtvrtečního večera protáhla až do ranních hodin následujícího dne.

Mezi hosty nechyběl třeba Ivan Trojan (55), Adam Mišík (22) s novou přítelkyní Barborou Mudrochovou (28) nebo Tonya Graves (49) a Klára Melíšková (47).

Pořádný humbuk ale začal prý až s příchodem Kapitána Dema (41) na scénu, který vystupoval s Emmou Smetanou (31) a Jordanem Hajem (30).

Mluvčí České televize Karolína Blinková na dotaz eXtra.cz, co tam policisté s hosty řešili, což je evidentní z fotek, sdělila: "Nic tam s nikým neřešili a nic se tam nestalo."

"Šlo o běžnou policejní hlídku, policii nikdo nevolal a k porušení nočního klidu nedošlo. Akce proběhla v klidu, koncert normálně skončil," dodala Blinková.

Policisty však na místo přivolal skutečně někdo, koho hlasitý večírek v noci rušil. „Mohu potvrdit, že jsme prijali oznámení a okolo půl jedné hodiny ranní hlídka vyjížděla do ulice Mariánskolázeňská. Produkce po příjezdu hlídky již končila a byla povolena do jedné hodiny ranní, tudíž přítomní policisté nemuseli nijak zasahovat,“ řekla eXtra.cz mluvčí karlovarských policistů Kateřina Krejčí.

Související články

Další články