Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

ČT představí účastníky další řady StarDance, tipněte si s námi

Marek Eben a Tereza Kostková
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
StarDance

Dnes dopoledne představí Česká televize účastníky nové, jedenácté řady StarDance. Na Kavčích horách představí nový tým dramaturgů další soutěžící populární taneční soutěže.

Dnes v 10:00 proběhne tisková konference k připravované StarDance, kdy se dozvíme, kdo bude soutěžit o titul Král nebo královna tanečního parketu.

V předchozích ročnících získali titul Roman Vojtek, Aleš Valenta, Dana Batulková, Pavel Kříž, Kateřina Baďurová Janků, Anička Polívková, Marie Doležalová, Zdeněk Piškula, Jiří Dvořák a Veronika Khek Kubařová.

V médiích jsme se již mohli dočíst o uniklých jménech jako Tereza Černochová, Zdeněk Godla či Pavel Trávníček. Zda jsou tyto informace pravdivé, však zatím není potvrzené.

Co se tanečníků týče, tak se na veřejnosti objevila jména, jako jsou Dominik Vodička či Veronika Lálová. Kdo z dalších osobností a tanečníků se v soutěží objeví, není známo, ale dlouhou dobu se mezi soutěžícími neobjevila dříve velmi populární tanečnice Tereza Bufková (dnes Prucková), která tančila v první řadě s Janem Čenským, následně hokejistou Martinem Procházkou a hudebníkem Radkem Bangou. Že by dostala příležitost v letošní řadě?

Jedna z mála vítězek StarDance, která se poté nikdy v další řadě neobjevila, je Kristýna Coufalová, která zvítězila po boku herce Romana Vojtka, že by se třeba právě tato sympatická tanečnice objevila v jedenácté řadě?

Netrpělivě čekáme na odhalení nového obsazení, jedno je jisté, moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková zůstávají a diváci se tak mohou těšit na další vlnu noblesy a elegance.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy