Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ČSSD v troskách! Zaorálek a Chovanec musí napravit to, co Bohuslav Sobotka dokázal zničit

Hnutí ANO vede nad ČSSD už o 21 procentních bodů.
Zdroj: STEM, wikipedia.cz
+ Další 2 fotografie
Pád ČSSD pokračuje. Zdá se, že zoufalé sociální demokraty nespasí ani odchod Bohuslava Sobotky. Lubomír Zaorálek a Milan Chovanec převzali stranu v troskách a nezdá se, že by měli recept, jak z předvolební šlamastiky ven.

Propad ČSSD dál pokračuje. Zdá se, že je jen otázkou času, kdy se sociální demokraté propadnou pod magickou hranici 10 procent.

Podle červnového volebního modelu agentury STEM by Babišovo hnutí ANO získalo 32,8 procenta. Na druhém místě jsou už komunisté se ziskem 12,7 procenta. Třetí místo zuby nehty drží ČSSD se ziskem 11,4 procenta hlasů. Na sociální demokraty se ale už dotahuje ODS, která by podle agentury STEM získala 9,6 procenta hlasů.

Lubomíra Zaorálka a Milana Chovance tak ve vedení ČSSD čeká složitá práce. Musí přesvědčit voliče, že s průšvihem Bohuslava Sobotky nemají vlastně co do činění a že nabízejí smysluplný program. Jenže volič není hlupák a moc dobře vidí, co tu ČSSD poslední dobou předvádí.

Sociální demokraté v poslední době předvedli dva nechutné útoky – Milan Štěch zaútočil na drobné podnikatele a označil je v podstatě za podvodníky. Podobný arogantní kousek se povedl tehdejšímu ministrovi průmyslu a obchodu Janu Mládkovi, který obhajoval vysoké ceny tarifů u mobilních operátorů a Čechům radil, ať se za výhodným tarifem stěhují do Polska.

Voliči tyto útoky vidí a pamatují si je. Uvidíme, co ČSSD nabídne pod Zaorálkovým vedením. Ale zdá se, že všechny karty, se kterými kdysi strana mohla hrát, dnes pevně v dlaních třímá Andrej Babiš…

Související články

Další články