Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Cristiano Ronaldo si žije jako král: Přepych na venkově za 180 milionů

Nový domov Cristiana Ronalda po přestupu.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo (36) musel se změnou klubu přesídlit i do nového domu, který má hodnotu 6 milionů liber, což je necelých 180 milionů korun. Pohádkové bydlení se nachází na venkově Velké Británie v Alderley se sedmi ložnicemi, kinem a pro potřebnou regeneraci nabízí i špičkové fitness centrum s vířivkou. Svým novým spoluhráčům již vyslal výzvu. "Jsem tu, abych vyhrál."


Fotbalista Cristiano Ronaldo podepsal smlouvu s Manchester United, a tak se společně s rodinou musel přestěhovat kvůli změně klubu i do nového bydlení. Aktuálně obývá dům za necelých 180 milionů korun na venkově v Alderley.

Uvnitř jeho nového bydlení se nachází sedm ložnic, tělocvična i kino, kde si bude moci užít Ronaldo příjemné chvíle se svou krásnou partnerkou Georginou a jejich dětmi. Pro potřebný relax má k dispozici i špičkové fitness centrum, kde může relaxovat i během pětidenní karantény, kterou má po příletu povinnou. Ihned poté se poprvé připojí k tréninku týmu Ole Gunnara Solskjaera.

Je pro ně Bůh: Ikonická sedmička Ronaldovi zůstává

Dle deníku The Sun Ronaldo přes portugalského krajana Bruna Fernandese naznačil spoluhráčům, že očekává výhru Premier League, a vzkázal jim, že "musí tvrdě pracovat a začít věřit ve výhru". Hráči i trenéři jsou s příchodem Ronalda nadšení.

"Dostalo se jim od něj obrovské podpory a cítí se nyní velmi sebevědomě. Věří, že jsou nejlepším týmem v lize a mohou v této sezoně vyhrát Premier League," uvedl blízký zdroj United. "Je pro ně jako Bůh", a to od fanoušků po hráče.

Po návratu do United bude mít Cristiano Ronaldo i dres se svou ikonickou sedmičkou, kterou mu přenechal útočník Edinson Cavani. A to i z důvodu, že jeho světoznámá značka CR7 vznikla právě před osmnácti lety v Manchester United, kde začal psát svou fotbalovou historii.

V galerii můžete nahlédnout do nového milionového bydlení Cristiana Ronalda.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy