Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Cristiano Ronaldo se pochlubil dvojčaty: Porodila mu je náhradní matka

Ronaldo a jeho noví potomci.
+ Dalších 29 fotografií
Cristiano Ronaldo se konečně dočkal. Náhradní matka mu porodila dvě krásné děti a a on se s nimi hned pochlubil na sociálních sítích. Náhradní matce zřejmě zaplatil pěkný balík za mlčení a nyní se může radovat z dalších potomků.

Světoznámý fotbalista Cristiano Ronaldo sice přítelkyni má, ale další děti mu porodila náhradní matka. Že by se bál toho, aby ho krásná modelka při rozchodu pořádně neoškubala a nechtěla na alimentech majlant?

Děti se podle informací portugalské televize narodily 8. června. Chlapec se jmenuje Mateo, holčička Eva. Fotbalista se s nimi ale pochlubil až teď na svých sociálních sítích. „Mám neskutečnou radost z toho, že v náruči můžu držet další dvě lásky mého života,“ napsal.

Sedmiletý Cristiano Ronaldo junior se tak dočkal sourozenců. Fotbalista se navíc netají tím, že v jeho luxusních sídlech bydlí také jeho maminka. Ta se teď stane babičkou na plný úvazek a bude se věnovat i dvojčatům.

Náhradní matka zřejmě musela pod hrozbou pěkně tučné pokuty podepsat smlouvu o mlčenlivosti. Na druhou stranu má určitě, co se financí týče, do konce života vystaráno.

Nakonec jsou spokojeni všichni. Cristiano nebude muset nikdy v budoucnu platit tučné alimenty a jeho přítelkyně – modelka Georgina Rodriguez – se nemusí trápit poporodními kily, které by jí překážely v kariéře.

Mohlo by vás zajímat

Další články