Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Cristiano Ronaldo se plácl přes kapsu: Koupil si luxusní auto za 200 milionů a k tomu jachtu

Cristiano Ronaldo se plácl přes kapsu: Koupil si luxusní auto za 200 milionů a k tomu jachtu
Zdroj: IG: @cristiano
+ Dalších 23 fotografií
nákupy
Jeden z nejúspěšnějších fotbalistů na světě Cristiano Ronaldo se pyšní sbírkou luxusních vozidel. Za "vykopané" peníze na hřišti si pořizuje úžasné kousky a teď k nim přidal další, Bugatti Chiron. Na Instagram přidal fotku, kde vystavuje nejen drahé vozidlo, ale i svůj pekáč buchet. Ženy i muži si na tom najdou to své.

Když člověk vydělává dost peněz, může si pořizovat různé a drahé věci. V případě portugalského fotbalisty Cristiana Ronalda jde o auta. Ve své sbírce má například tři Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce i "obyčejnou" Audi, což není vše. K nim už před časem přibylo i nové luxusní a drahé auto - Bugatti Chiron, které má na boku označení CR7, u kterého sedí.

Jedno z 10 bude patřit jemu

S ekonomickými dopady pandemie si zřejmě nedělá hlavu, s jeho majetkem v hodnotě více než 10 miliard korun ani nemusí. Bugatti navíc představilo novinku, model Centodieci. Spekulovalo se o tom, že je fotbalista jedním z 10 kupců tohoto mazlíka, víc modelů není. Firma to nakonec nepřímo potvrdila tím, že Ronalda prohlásili za "člena rodiny Bugatti". Dostane ho příští rok.

Za takové šídlo člověk zaplatí 8 milionů Eur, v přepočtu na české jde o zhruba 210 milionů korun. Ačkoliv, už nezaplatí, protože jsou všechna rozprodaná.

K autu pořídil i jachtu

Legendární fotbalista neutrácel jen u auta. Rozhodl se pro koupi jachty, kterou mu speciálně upravila italská firma Azimut-Benetti, a to za cenu 7,2 milionu Eur, což je asi 160 milionů korun. I s tou se Ronaldo pochlubil od pasu nahoru vysvlečený. Tentokrát však pořídil rodinnou fotku.

Související články

Další články