Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Cristiano Ronaldo přepsal dějiny a čeká ho další výzva. Chce dobýt kinosály s životopisným filmem!

Cristiano Ronaldo přepsal dějiny a čeká ho další výzva. Chce dobýt kinosály s životopisným filmem!
Zdroj: youtube.com
Předchozí Další
Fenomenální Portugalec je ve třiceti letech žijící legendou sportu a popkulturní ikonou. Nyní se tak dočkal pocty, jež jiné čeká až po smrti. Filmu o něm samotném!

Cristiano Ronaldo přepsal dějiny!

"Už zase?" tak by zněla nejspíš zběžná reakce fanouška i nefanouška fotbalu. CR7 je totiž ikonou, u které vás nezaskočí, že dá za hodinu na hřišti levou zadní pět gólů nebo pohled na jeho celosezonní statistiky, které se pohybují někde na hranici rekordů hokejové NHL a vlastně za hranicemi lidských možností.

Jasně, krok s ním drží ještě pidižvík Messi, ale tomu pomáhají ještě lepší spoluhráči a zajisté také aura všeuměla Marka Víta. To Ronaldo se na takovou podporu spoléhat nemůže, a tak věří hlavně ve svou nadpozemskou schopnost. Udělat z ničeho všechno. V Realu proto za pět let působení dosáhl všeho. Včetně klubového rekordu, o který se momentálně dělí s legendárním Raúlem.

Ten ční na hranici 323 gólů. Zatímco Španěl Raúl na to potřeboval 741 zápasů, Ronaldo pouze 308.

Ale teď už k filmu!

Ten si vezme do parády Anthony Wonke. Tvůrce dojáků Senna a Adele, které nám v té nejčistší podobě přinesly obě tváře žijících legend. A dle traileru bude stejně zacházeno i s příběhem hráče, kterému se může v historickém ohledu koukat do očí pouze Bůh.

Fotbalový Bůh ze Santosu - Pelé!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy