Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Cristiano Ronaldo mlží, ale jednou to vyjde najevo: 4 tajemství slavného fotbalisty, o kterých odmítá mluvit

Život Cristiana Ronalda je obestřen řadou mýtů.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 55 fotografií
Cristiano Ronaldo (33) slaví narozeniny. Třeba si nadělí dárek a konečně světu přizná, že je gay. To je totiž jeden z mýtů, jimiž je život slavného fotbalisty, momentálně oblékajícího dres španělského klubu Real Madrid, obestřen. Co dalšího slavný hráč tají?

Cristiano Ronaldo je ve fotbalovém světě pojem, kterému se málokterý hráč vyrovná. Tenhle portugalský hřebec je ale známý i mimo sportovní rybníček. Má spoustu tajemství, za která se stydí a odmítá o nich mluvit. Vybrali jsme čtyři nejzásadnější.

 • 1. Věčně spekulovaná homosexualita
 • O sexuální orientaci slavného fotbalisty se spekuluje léta. Zatím naposledy taková informace rezonovala koncem roku 2015, kdy si všichni mysleli, že se Ronaldo k homosexualitě konečně přiznal. Jenže chyba lávky. Ani když se o pár týdnů později nebezpečně ochomýtal kolem "kamaráda" v bazénu, nepochlapil se a neřekl, že je gay. Nezbývá než čekat, až se konečně ke coming-outu odhodlá, anebo si hodit korunou.

  • 2. Jeho otec byl silný alkoholik
  • O složitém dětství Cristiana Ronalda se příliš nemluví. Málokdo tuší, že fotbalistův otec byl silný alkoholik. Chlastu propadl v době, kdy ho dospívající syn nejvíc potřeboval. A přestože své děti nijak netýral, psychicky to Ronaldo nesl velmi těžce. Otcův alkoholismus je věc, ze které má noční můry dodnes.

   • 3. Tají matky svých dětí
   • Je tomu už sedm let, co se Ronaldovi narodil syn Cristiano junior. Ve Spojených státech mu ho porodila náhradní matka, jejíž identitu nikdy neprozradil. Další děti, tentokrát dvojčata, mu náhradní matka porodila loni v létě. Ani o její totožnosti se nehodlá fotbalista bavit. Zda to jednou řekne alespoň svým potomkům, zůstává zatím ve hvězdách.

    V listopadu se mu narodila dcera Alana Martina, kterou má s aktuální přítelkyní Georginou Rodriguez. Fotbalista se svěřil, že by chtěl sedm dětí, takže má ještě co dělat.

    • 4. V mládí víc než idola žen připomínal ošklivého skřeta
    • Dnes si o Ronaldovi nechávají ženy zdát, a dost možná i někteří muži, ale v minulosti tomu tak rozhodně nebylo. Cristiano nebyl v mládí žádný štramák, právě naopak. Svým zjevem připomínal skřeta z dolů, kterému horníci vymlátili polovinu zubů. Těžko říct, jak to udělal, že se obličeje zrůdičky dokázal zbavit a dnes je takový, jaký je.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy