Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Cristiano Ronaldo je hodný kluk. Snad jednou mámě zaplatí i liposukci

Cristiano Ronaldo je hodný kluk. Snad jednou mámě zaplatí i liposukci
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Nejlepší čutálista planety Cristiano Ronaldo si po velmi vydařené sezóně dopřává dovolenou s nejbližší rodinou. Maminku Delores (61) a syna Cristiana Juniora vzal na Ibizu. Dovolenkáři mají v patách ale fotografy, kteří se postarali o hodně nelichotivé snímky.

Nejlepší fotbalista světa vyrazil na oblíbenou Ibizu, aby zde léčil zranění, které se mu stalo ve finále mistrovství Evropy. Tohle byla velmi povedená sezóna. Ronaldo slaví titul evropských šampionů s Portugalskem, navíc na klubové úrovni dotáhl Real Madrid k vítězství v Lize mistrů.

Nyní se Ronaldo představuje jako hodný tatínek a ještě hodnější syn. Zřejmě víte, že Ronaldo má svou třináctou komnatu - jeho otec José Dinis se upil k smrti.

"Nevím, proč se můj otec stal alkoholikem, možná že byl frustrovaný životem. Já chci být jiným otcem, který bude více se synem, abych mohl vidět jeho úspěchy," přiznal nedávno Ronaldo s tím, že s vlastním tátou měl hodně komplikovaný vztah.

Kvůli tomu, že jeho tatínek byl ochlasta, se Ronaldo upnul na matku Delores. Jednašedesátiletou ženu i dnes poslouchá na slovo. Matka mu dokonce rozmluvila i vztah s ruskou modelkou Irinou Shayk

Na Delores je vidět, že je to žena z obyčejného lidu. Doma vždy vládla pevnou rukou, na věčně nalitého manžela se spoléhat nemohla. Dnes, když její syn vydělává závratné peníze, by si už mohla najít čas na sebe a pečovat o své tělo. Zatím na sebe kašle a upřednostňuje péči o syna a vnuka. Možná jí jednou Cristiano zaplatí liposukci. Fotky, které vznikly na luxusní jachtě, totiž nejsou k Ronaldově matce vůbec lichotivé.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy