Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Cristiano Ronaldo je hodný kluk. Snad jednou mámě zaplatí i liposukci

Ronaldo vzal na Ibizu svou rodinu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Nejlepší čutálista planety Cristiano Ronaldo si po velmi vydařené sezóně dopřává dovolenou s nejbližší rodinou. Maminku Delores (61) a syna Cristiana Juniora vzal na Ibizu. Dovolenkáři mají v patách ale fotografy, kteří se postarali o hodně nelichotivé snímky.

Nejlepší fotbalista světa vyrazil na oblíbenou Ibizu, aby zde léčil zranění, které se mu stalo ve finále mistrovství Evropy. Tohle byla velmi povedená sezóna. Ronaldo slaví titul evropských šampionů s Portugalskem, navíc na klubové úrovni dotáhl Real Madrid k vítězství v Lize mistrů.

Nyní se Ronaldo představuje jako hodný tatínek a ještě hodnější syn. Zřejmě víte, že Ronaldo má svou třináctou komnatu – jeho otec José Dinis se upil k smrti.

„Nevím, proč se můj otec stal alkoholikem, možná že byl frustrovaný životem. Já chci být jiným otcem, který bude více se synem, abych mohl vidět jeho úspěchy,“ přiznal nedávno Ronaldo s tím, že s vlastním tátou měl hodně komplikovaný vztah.

Kvůli tomu, že jeho tatínek byl ochlasta, se Ronaldo upnul na matku Delores. Jednašedesátiletou ženu i dnes poslouchá na slovo. Matka mu dokonce rozmluvila i vztah s ruskou modelkou Irinou Shayk.

Na Delores je vidět, že je to žena z obyčejného lidu. Doma vždy vládla pevnou rukou, na věčně nalitého manžela se spoléhat nemohla. Dnes, když její syn vydělává závratné peníze, by si už mohla najít čas na sebe a pečovat o své tělo. Zatím na sebe kašle a upřednostňuje péči o syna a vnuka. Možná jí jednou Cristiano zaplatí liposukci. Fotky, které vznikly na luxusní jachtě, totiž nejsou k Ronaldově matce vůbec lichotivé.

Související články

Další články