Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Cristiano Ronaldo čeká dvojčata! Porodí mu je náhradní matka! Fotbalista neumí vyrábět děti sám?

+ Dalších 28 fotografií
Cristiano Ronaldo je zase v tom! Respektive ne on ani jeho krásná přítelkyně Georgina Rodriguez, ale náhradní matka, která mu je porodí. A nebude to už dlouho trvat! Dvojčata, chlapci, by měla přijít na svět co nevidět, a tak už se ke slavnému fotbalistovi pomalu stěhuje jeho maminka, která mu s nimi bude pomáhat.

Nechat si dítě porodit náhradní matkou je trend, který ve světě kromě gayů a párů, které nemohou otěhotnět, jedou ještě celebrity. Nejslavnějším průkopníkem byl Michael Jackson, který si takhle nechal porodit děti tři

Po jeho vzoru si Ronaldo nechal udělat malého Cristiana juniora. Teď navíc dospěl k závěru, že by chtěl děti další a že jeho syn potřebuje sourozence. Proč si však neudělá děti s některou ze svých přítelkyň, ale využívá náhradní matky? V současné době randí s modelkou Georginou Rodriguez, ale náhradní matka je asi lepší volbou

Buď fotbalová hvězda svým ženám nevěří natolik, aby si s nimi pořídil potomka, nebo možná není reprodukce vůbec schopen. Respektive se mu samotnému možná do reprodukce vůbec nechce. Už léta se spekuluje o Ronaldově sexuální orientaci a párkrát už byl dokonce téměř přistižen při činu s jiným mužem, nicméně spekulace nikdy sám nepotvrdil Zoufalí fanoušci na něj sice dost naléhají, aby se přiznal, ale pořád nic.

S náhradními matkami je to asi zkrátka jednodušší. Dáte jim deset milionů liber, zaručíte jim, že se jejich identitu nikdo nikdy nedozví, a ony vám dají pokoj. To je přesně postup, který zvolil Cristiano poprvé a teď se k němu uchýlil znovu. No tak vidíte, i tak to jde! Hlavně aby dvojčata byla zdravá! Budoucích přírůstků se už samozřejmě nemůžeme dočkat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy