Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Cressida Bonas má strach z královské rodiny: Harry by se už rád ženil, ale jeho snoubenku děsí princova popularita a povinnosti

Cressida Bonas je adeptkou na další královskou nevěstu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Jeho štěstím je, že není korunním princem, proto si Harry (29) může dělat v podstatě vše, co se mu zachce, tedy žít i obyčejný život, věnovat se armádě a své vojenské službě, prohánět holky, lítat po barech nebo si odcestovat klidně na rok do Afriky.

Jenže namísto toho jezdí Harry na oficiální návštěvy zemí, které patří do područí Velké Británie. A to dokonce víc než jeho starší bratr, princ William (31). Zastupuje královnu Alžbětu a plní tam královské povinnosti.

Důvod?

Harry je totiž nejoblíbenějším členem královské rodiny. A miluje ho nejen veřejnost, ale i státní představitelé. A hlavně armádní důstojníci. Kamkoliv má přijet, shromažďují se tisícové davy a každý si přeje podat mu ruku. Lidé v něm totiž vidí jeho matku, je stejně tak srdečný, má rád děti, dělá charitu a pomáhá potřebným.

Všechno tohle zbožňování ale vadí jeho přítelkyni Cressidě Bonas (24), která se svěřila, že ji princova popularita a hlavně jeho temperament docela děsí. Cressida by už měla pomalu zkoušet svatební šaty, protože Harry plánuje na příští rok veselku a hlavně děti, ovšem kamkoliv přijede, jdou ženy a dívky do kolen. A Cressida to ví.

Ovšem obávat se nemusí, podle australského tisku se s ním pokoušely dívky flirtovat, on však zůstal neoblomný a zdvořilý. Přesto má Cressida hlavně obavy ze všech těch nadšených davů, které v ní vyvolávají úzkost. Cressida je plachá dívka, dokonce se ani nechce fotit v Harryho přítomnosti.

Ale zvykne si, holka. Catherine Middleton si taky musela zvyknout. A Diana taky.

Související články

Další články