Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Cože? Téhle České Miss se posmívali, že je oplácaná a měla by zhubnout. Komu patří tahle skvělá postava?

Tahle holka rozhodně vypadá dokonale.
Zdroj: www.herminapress.cz

Když vyhrála v roce 2011 Českou Miss, mohlo by se zdát, že je v té záplavě blondýn jen taková další v řadě, ale na Jitce Nováčkové (21) je něco hodně zvláštního. Rodačka z Českých Budějovic vyniká hlavně přirozenou krásou, líčí se málo, je celkem skromná, a navíc studuje fakultu biomedicínského inženýrství, takže…

No hloupá nebude, to jsme tím chtěli říct.

Nováčková je taková nenápadná vítězka, trochu ztracená v davu, ale když už se osmělí a vyšlápne si na vysoké noze do společnosti, otáčejí se za ní hlavy. Nedávno se ukázala na jednom večírku v celkem odvážném outfitu, předvedla svoje skvostné nohy a my se ptáme – kde je ta údajně oplácaná slečna?

Není to tak dávno, co Nováčková čelila útoku, že by měla sundat aspoň sedm kilo a že na missku se nezdravě přejídá, lezou jí syslí tváře a vůbec by měla se sebou něco dělat. Jitka totiž před dvěma lety absolvovala filmový kurz v New Yorku a domů se vrátila s pár kily navíc.

Jenže takové žížale, jakou byla, to akorát pomohlo. Z Jitky je kus ženské, i když je nyní pohublejší, než bývala, má pořád plné křivky a je prototypem ženského půvabu. Jen tak dál, Jitko, moc se nám líbíš.

Související články

Další články