Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Cože?! Joey z Přátel bude moderovat Top Gear!

Vítej v týmu, píše BBC! Fanoušci omdlévají po tisících.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Upadá sledovanost kultovního pořadu Top Gear po odchodu Jeremyho Clarksona tak moc, že musí producenti sahat po vyhaslé hollywoodské hvězdě? Asi ano, jinak si fanoušci nedokážou vysvětlit, proč do show angažovali zrovna Matta LeBlanca. Herce, který roky nepřekonal svou roli Joyeho v Přátelích.

„Dámy a pánové, přivítejte nového moderátora Top Gearu. Pana Matta LeBlanca,“ píše se na oficiálních stránkách pořadu. Jako důkaz už stojí Joye vedle současného moderátora Chrise Evanse na oficiálních promo fotkách.

Zpráva měla za 30 minut 4000 sdílení, ale fanoušci vesměs tohle rozhodnutí nechápou. „RIP To Gear,“ píšou dokonce někteří. Jiní připomínají, že ani nástupce Jeremyho Clarksona (55) není nejlepší. Při své první rychlé jízdě se závodnicí se dokonce pozvracel. Detaily tohohle trapasu si můžete připomenout ZDE.

Matt se už nemůže dočkat natáčení a za šanci televizi BBC děkuje. „Jako úplně blázen do mašin a obrovský fanoušek Top Gearu je mi velkou ctí stát se součástí téhle ikonické show. Mám z toho mrazení!“

Chris Evans ho nebere jako konkurenci, ale jako úžasného parťáka. „Jsem nadšený, že přijde k nám. Na obrazovkách bude předvádět samé šílenosti a tahle práce je jeho sen. Už máme v hlavě plno nových nápadů a nemůžeme se dočkat, až vám je ukážeme,“ slibuje.

Tak snad předvede Matt něco víc, než že přijede k nějaké krásce k chodníku, stáhne okýnko a zeptá se jí: „Jak se vede?“

Související články

Další články