Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Covidová StarDance: Aleš Háma skvěle, ale všechno bylo nějaké divné, míní diváci

Účastníci netradičního večera.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
taneční show

Třetí večer úspěšné taneční show StarDance v České televizi přinesl řadu změn. Kvůli covidové situaci došlo k výměně tří tanečníků a dva z účinkujících - Simona Babčáková a Mirai Navrátil - se vůbec nezúčastnili. Nová pravida, která přenos provázela, část diváků nechápe.

Taneční show StarDance v České televizi se tentokrát značně odlišovala od standardního průběhu. Z původně devíti párů jich nakonec tančilo pouze sedm. Kvůli karanténě z důvodu koronaviru tentokrát nesoutěžili Simona Babčáková a Mirai Navrátil. Tanečníci soutěžili ve stylech waltz, tango a chacha. Změn doznala i moderátorská dvojice.Terezu Kostkovou vystřídal Aleš Háma, který kvůli tomu podle svých slov zmeškal oslavu narození své ženy na Mallorce.

Obměnili se též tanečníci. Zpěvačka Tereza Černochová tentokrát tančila místo Dominika Vodičky s Michalem Kurtišem, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková místo Michala Necpála tančila s jeho bratrem Jakubem a herečka Marika Šoposká vzala zavděk místo Robina Ondráčka tanečníkem Michalem Burešem.

"Máme stejnopohlavní pár"

„Jsem moc rád, že to Aleš vzal, přál jsem si, aby to tak dopadlo. Protože to bude těžký přenos a on má zkušenosti, vkus a vtip. Tereza je tedy hezčí, to si musíme přiznat, to už Aleš do soboty nedožene, ale jsem mu moc vděčný, že nám v téhle prekérní situaci pomůže a určitě to zvládne výtečně, o tom nepochybuji,“ uvedl k netradičnímu dílu moderátor Marek Eben, který se zároveň snažil zavtipkovat prohlášením: „Vyhověli jsme těm, kteří po nás chtějí stejnopohlavní pár. Tady nás máte."

Diváci v rozpacích

Novinkou tentokrát bylo, že měli všichni v hledišti nasazené respirátory. Právě někdy chaotická pravidla zavdala ke spekulacím diváků, z nichž někteří nad tím kroutili hlavou: "Moc to nesleduju, tak mi napovězte. Kostková má covid, to vím, ale Babčáková a Navrátil nejsou ani c-pozitivní ani očkovaní, a proto dnes nesmí tančit?" snažila se rozlušit, jak to tedy je, divačka Tereza. "Diváci v rouškách, i když jsou otestováni nebo očkováni. Co kdyby náhodou.Porota, moderátoři a soutěžící taktéž, ale bez roušek. Taneční partneři od Miraie a Simony v hledišti.. Hmm. Fraška. Školáci, když mají "kovida" ve třídě, musí do karantény... Na každého jiný metr," přisadila si zase uživatelka Miruška.

Další nespokojená byla divačka Kačka: "Na ty mrtvolné smuteční diváky v publiku se nepotřebuju dívat. Byl to jediný normálni pořad s obličeji, pohřbili jste ho," nebrala si servítky. Ne všichni však byli nespokojení: "Moc krásný večer. Zvládli jste to, i když to asi nebylo jednoduché," napsala paní Hanka.

Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články