Covidová tragédie na severu Čech: Zemřela nakažená holčička, bylo jí jen 10

Další dítě z České republiky podlehlo onemocnění Covid-19. Ve středu 24. listopadu zemřela teprve desetiletá dívka, která měla podle údajů ministerstva zdravotnictví pocházet z Ústeckého kraje.
Podle informací ministerstva zdravotnictví zemřela v pouhých deseti letech malá dívka. Měla pocházet z Lounska v Ústeckém kraji. Nejedná se bohužel o první úmrtí dítěte do patnácti let, které zemřelo na následky koronaviru. Od začátku pandemie jich bylo pět, a to čtyři dívky a jeden chlapec.
Rekordní čísla
Počet lidí nakažených koronavirem rapidně stoupá. V úterý 23. listopadu testy odhalily 25.864 nových případů koronavirové nákazy, což je nejvíce za den od začátku epidemie. Rekordní je i týdenní incidence. Za posledních sedm dní bylo v Česku potvrzeno 1061 případů infekce v přepočtu na 100.000 obyvatel. V nemocnicích je 5652 lidí s potvrzeným covidem, z toho 799 z nich je v těžkém stavu. Ve světovém srovnání je ČR na třetím místě, týdenní incidenci nad 1000 mají nyní z evropských zemí jen Slovensko, Rakousko, ČR a Slovinsko.
Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka
Související články

Milosrdný Putin pečuje o kámoše diktatora. Kat Bašár Asad žije v luxusu, za zadkem má neustále ochranku

Obrovský hazard turistů v Tatrách. S devítiměsíčním miminkem a bez vybavení lezli na Rysy

Ve zkrachovalém eshopu Mamut se ztratilo přes sto tisíc iPhonů! Teď se válčí o miliardy

Šéf Bílého domu zuří, setkání Trumpa s Putinem se odkládá na neurčito. Rusko odmítá příměří
