Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Covid po StarDance ničí další show: Vysílání Survivora se odkládá!

Dřevěné desky jako místo na spaní a bedna s nezbytnými potřebami pro život v džungli.
Zdroj: Veronika Dočkalová / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
reality show

Televizní stanice zažívají během této zimy velmi perné chvilky. Nejprve koronavirus výrazně zasáhl do natáčení taneční show StarDance na České televizi a nyní se pustil prozměnu do reality show Survivor, kterou plánovala televize Nova nasadit už od zítřejšího dne. Vysílání se však podle informací eXtra.cz kvůli výskytu koronaviru mezi štábem odkládá o týden. 

"Vysílání nejdrsnější reality show Survivor Česko & Slovensko, plánované na 11. ledna 2022 ve vysílání TV Nova, se posouvá z důvodů výskytu onemocnění Covid-19. V rámci zodpovědného přístupu je natáčení momentálně přerušeno, aby se zajistilo bezpečné prostředí pro celý štáb a všechny účastníky, a to také s ohledem na nařízení a pravidla Dominikánské republiky." Tímto oznámila televize Nova, že plánovaný start dlouho očekávané reality show neproběhne podle plánu.

Je to přitom pouhý měsíc co koronavirus výrazně omezil jinou televizní show- taneční pořad StarDance na České televizi. Ta se musela potýkat s nečekanými a nevysvětlenými odchody soutěžících mimo standardní vyřazování. Čeká nás něco podobného i u Survivora? Výhodou je, že izolovaný ostrov umožňuje lepší kontrolu nad tím, aby se tam nedostala infekce koronavirem, ale ten si jak je vidno najde cestu všude.

Virus se dostal mezi soutěžící

Podle informací eXtra.cz se měl nakazit i jeden ze slovenských novinářů. Zdroj eXtra.cz také sdělil, že infekce se dostala i mezi část soutěžících a natáčecího štábu.

Na show plnou adrenalinu a napětí se podle vyjádření Novy mohou diváci nově těšit v pondělí 17. ledna na Voyo a následně v úterý 18. ledna ve 20:20 ve vysílání TV Nova. Doufejme, že tento termín je už opravdu konečný.

​Více o reality show Survivor 2022 ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy