Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Covid není tak vážný, ale evidentně má lepší marketing, říká krásná Nikol Švantnerová

Covid není tak vážný, ale evidentně má lepší marketing, říká krásná Nikol Švantnerová
Zdroj: archiv Nikol Švantnerová
+ Další 3 fotografie
Názor na koronavirus
Úterní Mercedes-Benz Prague Fashion Week si nenechala ujít řada známých tváří včetně krásné Nikol Švantnerové (27). Nikol to neskutečně slušelo. Prozradila nám, jak dlouho jí trvalo připravit se na úterní přehlídky. Okouzlující modelka také pro redakci eXtra.cz promluvila o tom, co si myslí o současné koronavirové situaci v Česku.

Od minulého víkendu je Mercedes-Benz Prague Fashion Week v plném proudu. Na nejrůznějších módních přehlídkách se objevilo mnoho slavných českých celebrit. Úterní přehlídky poctila svou návštěvou mimo jiné i půvabná Nikol Švantnerová, která doslova zářila.

Outfit Nikol Švantnerové

Na přehlídku Jiřího Kalfara dorazila Nikol v bílých šatech s dlouhým rukávem. Boty zvolila černé značky Zara a celý outfit vypadal opravdu šmrncovně. A jak dlouho Nikol trvalo, než si outfit vybrala? Někteří by možná řekli, že to měla naplánované dlouho dopředu, jenže opak je pravdou. "Outfit jsem si vybírala já sama a popravdě jsem ho honila zhruba půl hodiny před přehlídkou, takže asi tak," zasmála se Nikol.

Vlasy měla Nikol sčesané dozadu a celý look tak působil velmi elegantně. "Make-up a vlásky mi dělala Míša Ohemová," doplnila Švantnerová. Jak moc to Nikol Švantnerové na Mercedes-Benz Prague Fashion Week slušelo, se můžete podívat ve fotogalerii.

Co si myslí o koronaviru?

Řada lidí se vyhýbá společenským akcím, aby se vyvarovala rizika nákazy koronavirem. Mezi ně se ale Nikol rozhodně neřadí. "Vůbec jsem se nebála sem dorazit. Nechci vypadat nějak divně, že se toho nebojím, ale prostě podle mě bychom se měli smířit s tím, že je to kolem nás a je jedno, jestli půjdu sem, nebo půjdu nakoupit do Lidlu. Nějak to neřeším a naopak jsem ráda, že opět začínáme trošku fungovat," řekla Švantnerová pro eXtra.cz.

Krom toho Nikol už ani neřeší, jestli jí ladí rouška s outfitem. "Vůbec jsem se nesnažila sladit roušku s outfitem. Mám jednorázovou, protože už jsem to vzdala s nějakými bavlněnými a podobně. Nechce se mi to doma vyvářet ani se mi na to nechce myslet, takže všude po autě i po kabelkách mám jednorázové roušky, abych měla vždy, když je potřeba. Popravdě jsem trošku alergická na takové ty roušky typu Gucci a podobně. Jedu si zkrátka jednorázové a jsem za to ráda," přiznala Nikol.

Také padla otázka, jaký má Švantnerová názor na přijatá vládní opatření. Co si o tom Nikol myslí? "Samozřejmě to nechci nijak podkopávat a být proti tomu. To vůbec ne, ale úplně s tím nesouhlasím. Podle mě bychom se měli zaměřit spíš na to, ano, těch případů je samozřejmě hodně, ale zkusit se zaměřit na to, kolik lidí potřebuje zdravotní péči, že to opravdu není tak vážné. Kdybychom se takhle zaměřili na chřipku, HIV, rakoviny a já nevím, co všechno, tak je to v mnohem větších číslech. Jen prostě ten covid má evidentně lepší marketing. Samozřejmě nechci, aby se to dál rozšiřovalo. Možná ty roušky to zpomalí, ale stejně je jednou zase sundáme a bude to tady znova. Je to hrozně těžký," podotkla Nikol Švantnerová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy