Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zničená StarDance: Nemocná Kostková a jména pěti párů ohrožených karanténou

Zničená StarDance: Nemocná Kostková a jména pěti párů ohrožených karanténou
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 9 fotografií
nákaza

Situace ohledně sobotního televizního vysílání třetího dílu taneční reality show StarDance se začíná vyjasňovat. Poté, co covidem onemocněla moderátorka Tereza Kostková (45), musí neočkovaní do karantény. Kdo nahradí kolegyni Marka Ebena (63) a které páry nesmí na parket?

StarDance v ohrožení

Česká televize neví, kde jí hlava stojí, od pondělí se stůj co stůj snaží zachránit sobotní vysílání dalšího dílu StarDance. Kdyby šlo jen o absenci moderátorky Terezy Kostkové, nic moc by se nedělo, jenže do karantény s nejvyšší pravděpodností budou muset povinně i ti soutěžící, kteří nemají očkování a v posledním půlroce neprodělali covid.

Páry, které v sobotu (asi) neuvidíme

Podle Super.cz by se to mělo týkat těchto párů: Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál, Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková, Simona Babčáková a Martin Prágr, Marika Šoposká a Robin Ondráček a Tereza Černochová a Dominik Vodička. V každé z těchto dvojic má být aspoň jeden neočkovaný, píše server.

„Problém má i hlavní choreograf soutěže Marek Zelinka,“ tvrdí zdroj eXtra.cz.

Rozhodne hygiena

„Nyní všechny další kroky koordinujeme s hygienickou stanicí a budeme se řídit jejími pokyny,“ tvrdí tisková mluvčí ČT Karolína Blinková s tím, že scénář, podle kterého by tančily jen páry, které by neskončily v povinné karanténě, je až nejkrajnější možností.

Jenže to vypadá, že hygienici věhlas soutěže, náklady na ni a podobné věci vůbec řešit nebudou a protože Tereza Kostková přišla se všemi účinkujícími do těsného kontaktu, nebude pro neočkované jiná možnost než karanténa.

A je otázka, zda by účinkování pouhých čtyř párů v této fázi soutěže nebylo zcela v rozporu s podmínkami licence od BBC.

Podle zpráv eXtra.cz se také vedení soutěže rozhodlo obsadit místo „pomocné moderátorky“ soutěže někým jiným. „Oslovili už pár lidí, ale zatím jim odřekli,“ tvrdí náš zdroj.

Související články

Další články